لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

بوتاکس مو , قیمت , خرید و فروش , بهترین مارک بوتاکس موی سر

62

بوتاکس مو , قیمت , خرید و فروش , بهترین مارک بوتاکس موی سر : ترکیب بوتاکس و ژل برای مو می تواند تاثیر خوبی داشته باشد . نکته جالب و قابل توجه این که بوتاکس را برای مو نیز می توان مورد استفاده قرار داد . یک روش درمانی جدید و خالقانه به بازار معرفی شده است که خیلی از توجهات را و نگاه ها را مجذوب خود کرده است . که این روش درمان بوتاکس مو نام دارد که توانایی ترمیم آسیب های وارده به کوتیکول مو و قشر مو را داراست و همچنین باعث سالم , مرطوب و صاف شدن مو می شود .

بوتاکس مو

شما با بوتاکس علاوه بر این که یک درمان جدید است می توانید به زمان عقب برگشته و به کمک این روش درمانی بازیابی موهای سالم را انجام دهید . شناخته شدن این محصول به دلیل عملکردی شبیه به بوتاکس ( صاف کردن چروک ها می باشد . بنا به ادعای دانشمندان برای ابداع کردن یک فرمول با عملکرد پر کردن منافذ آسیب ها و پارگی های موجود در بافت های خشک مو باز سازی نموده و این نوع درمان برای بازسازی موهای آسیب دیده صد در صد ارگانیک می باشد .

اگر مایل به خرید بوتاکس مو هستید افتخار این را دارد که در خرید بوتاکس مو به شما مشاوره لازم را ارائه دهد بوتاکس موی ارائه دهنده ما تهیه شده از بهترین مواد تشکیل شده و از تولید کنندگان معتبر می باشد .

بوتاکس مو چیست؟

درمانی که موجب صاف شدن موها و همچنین برای از بین رفتن وز شدگی موها کمک می کند بوتاکس مو نام دارد . این درمان علاوه بر اینکه درمان شیمیایی نیست یک درمان ضد پیری و باسازی و ترمیم موکرده و یک روش برای نگهداری مو می باشد . که اجزای تشکیل دهنده ی اصلی آن ها عبارتند از: پروتین ها, آمینواسیدها , لیپیدها و ویتامین ها . پر کردن شکاف درفیبرهای مو و بازسازی آن و نرم کردن و جوان وهمچنین باعث درخشان تر شدن ظاهر مو به وسیله بوتاکس مو اساسا انجام می گیرد .

این روش درمانی با مخلوط فیبرهای صدمه دیده ی مو با کنسانتره بالای اجزای فعال مثل ویتامین های ب۵ وای کلاژن ترمیم کرده و باعث رطوت ماندن و تغذیه شدن موها می شود که در همان استعمال اول موها را دوباره زنده میکند وهمچنین باعث رفع وز موها موجب درخشندگی ونرمی بیشترموها می شود و درنهایت یک مزیت ویژه ای دارد به نام برطرف کننده ی موخوره ها .

چه کسانی می توانند از مزایای بوتاکس مو بهره مند شوند ؟

 • کسانی که در پوست سر ومو شوره داشته باشند
 • کسای که موهای خسته وبی روح در ظاهر داشته اشند
 • داشتن موهای مدل داریا صاف ,وبیش از حد فرباشد
 • موخوره داشته باشند
 • رنگ کردن و یا هایلایت و بلیچینگ موها
 • داشتن موهای خشک و آسیب دیده
 • داشتنن موهای بی روح و در ظاهر خسته

بوتاکس مو چه مزایایی دارد ؟

مزایای سلامتی : استفاده از بوتاکس مو نه تنها باعث سلامتی کامل مو می شود بلکه باعث مرطوب و قوی تر شدن ریشه مو یز می شود . بوتاکس مو علاوه بر مزایای خاص خود باعث رشد بهتر مو و موخوره نیز می شود و نیز آن ها را از بین می برد . این روش درمان بیشتر مشابه به سایر درمان های غیر تهاجمی مثل روش کراتینه کردن مو است . در بوتاکس به هیچ عنوان مواد شیمیایی خطرناک که باعث آسیب به پوست شود را استفاده نکردند .

مزایای زیبایی : تزریق بوتاکس علاوه بر این که باعث صاف شدن و درخشندگی مو می شود از وز شدگی موها نیز جلوگیری می کند . به علاوه موها حالت نرمی و زیبایی خاصی به خود می گیرد . با بوتاکس مو ریزش موهای فرد استفاده کننده کاهش می یابد و دیگر نگران شوره سر نخواهید بود .

دیگر مزایای بوتاکس مو عبارت است از :

 • درمان شرایط و بیماری های شدید مو
 • افزایش یافتن رشد مو
 • نرم کننده و درخشان شدن موها
 • کنترل بیشتر موها

انواع بوتاکس مو

بوتاکس مو کوکو کراتین

این محصول ( کوکو کراتین ) دلیل اصلی ترمیم , رطوبت و پالایش مو و در نهایت موجب پر پشت و سالم شدن مو می گردد . کسانی که مایل به درمان صافی موهای خود می باشند محصول کوکو کراتین برای درمان آنها گزینه ایده آلی نیست . کما اینکه این محصول دارای کراتین می باشد . ولی برای کسانی که به دنبال موهای درخشنده و سالم هستند میتوانند این برند را مورد ارزیابی قرار دهند و از آن استفاده کنند .

کیت بوتاکس موی حرفه ای اینور BOTOHAIR

اجزای تشکیل دهنده ی درمان بوتاکس عامل جلادهنده و پروتین می باشد . این روش درمانی باعث از بین رفتن وز مو شده و باعث درخشندگی موهای شما می شود .

بوتاکس موی مجستیک

محصول بوتاکس موی مجستیک یک پک کامل برای درمان است که دارای شامپوی پرپشت کننده و درمان بوکاتس و یک نرم کننده ی واقعی برای موهای می باشد .ا ین محصول بهترین و مناسب ترین گزینه برای کسانی که موی سرشان نیاز به بازسازی کامل دارند . این محصول فوق العاده می تواند موهای صاف و نازک را ضخیم و موهای خشک را با طرافت کند . اگرشما به دنبال شادابی موهایتان هستید بهترین و مناسب ترین گزینه این محصول می باشد .

بوتاکس مو

ژل بوتاکس سافت لیس

این محصول به جای مایع بودن بیشتر به شکل ژل می باشد و میتواند درمان مناسب و خوبی باشد. که نرمی پوست و افزایش دهنده ی درخشندگی هدف اصلی آن می باشد . که دلیل آن رساندن پروتین به مقدار زیاد به فیبر موها می باشد . موقع استفاده ازژل وتاکس سافت لیس برای هر بار استفاده با توجه به نیاز بسیار کم آن موجب ماندگاری بیشترآن نسبت به مایع می شود .

ماسک و بوتاکس موی اکسپرت

این محصول می تواند برای کمک کردن به ترمیم مو پس ازآسیب های شیمیایی گزینه ی ویژه ای باشد و باعث از بین رفتن موخوره و وز مومی گردد که با استفاده از این محصول مزایای فوق قابل دست رسی می باشد

نحوه ی استفاده از بوتاکس مو

برای استفاده ی آسان از درمان با بوکاتس باید نحوه ی درست و دقیق آن را یاد بگیرید این محصول می توانید تمام نیاز های شما را تامین کند . موهای خود را با یک شامپوی براق کننده بشویید . تمیز بودن موها تا حد امکان در این مرحله الزامی است سپس شستن مو فقط با آب و استفاد نکردن از نرم کننده , خشک کردن مختصر موها با حوله , سپس می توانید از سشوار برای خشک کردن موها استفاده کنید همچنین از مسواک می توانید برای گره و پیچ خوردگی موهای خود استفاده کنید .

با جمع آوری مورد نیاز محصول به مقدار کافی و ریختن آن در داخل یک ظرف مخلوط بوتاکس آماده کرده با اضافه کردن آب گرم به مقدار کافی ( بستگی به دستورالعمل ذکر شده به همراه محصول ) بعد میتوانید با یک برس تا زمانی که یک حالت کرم مانند شکل نگرفته مخلوط کنید .

تقسیم کردن موهای خود به چهار قسمت یا بیشتر با توجه به میزان ضخامت آنها به وسیله یک برس و از فاصله نیم سانتی متر مخلوط بوتاکس را روی موها بمالید . از آغشته شدن بیش از حد موها جلوگیری کنید . با استفاده از شانه محلول در دسترس را در بین تمام موها پخش کنید . از پخش شدن یک نواخت موها اطمینان حاصل کنید . به یاد داشته باشید که آغشته شدن هر رشته مو الزامی می باشد . اجازه دهید که کرم و بوتاکس حدودا به مدت ۴۵ دقیقه روی موهایتان بماند ( برای بیشتر شدن فر موها ) .

با پوشیدن یک کلاه محافظ و خشک کردن موها به مدت ۱۵ دقیقه موجب کمک به نفوذ بوتاکس به موها می شود . بیش از نیمی از موها را کمی با آب بشویید و بگذارید باقیمانده آن بر روی موهایتان بماند موقع برس زدن می توانید دوباره از سشوار استفاده کنید . نهایتا بر روی موهای خود می توانید از یک اتوی موی تیتانیوم استفاده کنید . برای صاف شدن موهایتان بدیهی است که دمای اتو مو را بین ۲۱۰ تا ۲۳۰ درجه سانتیگراد تنظیم کنید اگر موهای شما نازک و یا بلیچ است می توانید با کاهش دادن حرارت آن استفاده کنید.

میزان ماندگاری نتایج بوتاکس مو

ماندگاری این روش درمانی ( بوکاتس ) ما بین ۲ الی ۴ ماه می باشد که پس از گذشت این دوره توصیه شده که مجددا این درمان برای نتیجه بهتر تکرار شود .

Comments are closed.