لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

بوتاکس دیسپورت ۵۰۰ و ۳۰۰ | قیمت خرید و هزینه بوتاکس دیسپورت

71

بوتاکس دیسپورت ۵۰۰ و ۳۰۰ | قیمت خرید و هزینه بوتاکس دیسپورت : برای بوتاکس یک روش درمانی جایگزینی وجود دارد . به نام ترزیق بوتاکس دیسپورت . این روش درمانی در سراسر دنیا مورد درخواست و توجه اکثر افراد جامعه است . خطوطهای ریز و چین و چروک ها بین ابروها و اطراف چشم با کمک عمل بی حسی عضلات با این روش درمانی ( دیسپورت ) از بین می رود . کسانی که به تازگی روی پیشانی آنها دچار چین و چروک شده برای رفع آنها میتوانند از دیسپورت که بسیار تاثیر گذار است استفاده کنند . نتیجه استفاده از دیسپورت نرم و طبیعی و استفاده از آن به نسبت دیگر روش ها ارزان تر می باشد .

بوتاکس دیسپورت

ما میتوانیم در خرید دیسپورت با قیمت بسیار مناسب کمک کنیم . با افتخار اعلام می دارد که بوتاکس دیسپورت با کیفیت عالی وبا مزایایی استسنایی , در مقایسه با بوتاکس های معمولی از شرکت های معتبر تهیه می کند و تخفیف خوبی هم برای خرید کنندگان ارایه میدهیم .

دیسپورت چیست ؟

دیسپورتبرای از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم وخط های عمیق روی پیشانی یک روش درمانی غیر جراحی به کار برده می شود که دیسپورت می نامند. جوان تر وآرام تر , شاداب تر دیده شدن شما از مزایای استفاده از دیسپورت است . این روش درمانی عملکردی شبیه به بوتاکس دارد وعمل انسداد سیگنال های عصب را انجام داده که این کار موجب شل شدن ماهیچه ها به طور موقتی شده ونتیجه ی آن برطرف شدن چین و چروک اطرف چشم و پیشانی می شود . ازکارافتادن عضله های صورت باعث هموار شدن خطوط عمیق وچین وچروکها شده و درمواردی حتی از بین هم می روند . نتایج درمان با دیسپورت مثبت بوده و تاثیریک دوره استفاده از آن ۳ تا ۶ ماه روی صورت مشهود و باقی می ماند . در روش استفاده از دیسپورت درمانی به عمل جراحی وبالطع بی هوشی نیازی نیست و فرد مورد درمان بستری نمی شود .

استفاده از روش درمانی بوتاکس دیسپورت چه مزایایی دارد؟

دیسپورت را برای کسانی که بوتاکس برای آنها نتیجه ای نداشته به کار می برند . به دلیل واکنش های ایمنی بدن فرد استفاده کننده به دلیل استفاده ی مداوم از بوتاکس دیسپورت باعث از دست رفتن اثر بخشی آن شده و با گذشت زمان اثر بخشی بوتاکس دیسپورت کاهش می یابد . مقدار پروتِین موجود در دیسپورت کمتر و در مقابل واکنش ایمنی بدن فرد درمان کننده به آن کمتر می شود . کسانی که ازبوتاکس برای استفاده از عضلات خود نتیجه ای نگرفتند و این روش درمان تاثیر گذار نبوده , می توانند از دیسپورت استفاده کنند .

 

مزایای بوتاکس دیسپورت

پخش یکنواخت

دیسپورت با داشتن پروتین کم باعث بهتر پخش شدن اثر آن نسبت به بوتاکس می شود . طبیعی وهموارتر دیده شدن ناحیه درمان مانند پیشانی به عامل پخش یکنواخت بستگی دارد .

بدون درد

استفاده از این روش درمانی و ترزیق مستقیم مقدار کم دیسپورت درعضلات صورت موجب کاستن چین و چروک های صورت می گردد . این روش درمانی به ۳ تا ۶ ترزیق کوچک بدون درد برای بیشتر شدن اثربخشی نیاز دارد .

بدون نیاز به بیهوشی وبی حسی

از آنجا که استفاده از این روش بدون درد است نیازی به بیهوشی وبی حسی نداشته , ولی اگر فرد بیماردچار نگرانی و یا استرس شود پزشک با صلاح دید خود اطراف محل ترزیق را بی حس می کند .

عوارض جانبی کم

روش ترزیق دیسپورت نسبت به بوتاکس با آزمایش های انجام شده عوارض جانبی کمتری دارد

نتایج فوری

نتایج درمان با فرایند ترزیق دیسپورت در طول یک هفته قابل رویت است که اکثر بیمارها دیده شده بعد از سه روز از درمان نتایج را مشاهده و مابقی در سه روز نیمه دوم می توانند نتایج درمان را به وضوح بینند .

نتایج پردوام تر

گزارش ها حاکی از باقی ماندن حدودا ۶ ماه نتایج حاصل شده از ترزیق دیسپورت دارد و نتایج این روش نسبت به بوتاکس بیشتر می ماند

ظاهر طبیعی تر

گفته می شود که در این روش( ترزیق دیسپورت ) می توان خط های متوسط را تا عمق پوست را بدون جابجایی بقیه اجزای صورت و یا دون تغییر شکل ظاهری کاهش داد . عضله های که عمل ترزیق بر روی آنها صورت نگرفته بدون ایجاد تغییربه کار خود می پردازند تا احساسات فرد درمان شده به طور کاملا طبیعی در صورت خود نشان دهد که در واقع برطرف کننده ی چین وچروک و خطوط صورت شماست و کوچکترین ضرری به بیان احساسات شما ندارد .

مقایسه دیسپورت با بوتاکس

دیسپورت

سرعت تاثیر پذیری بر روی پوست بیمار یکی از تفاوت های بین دیسپورت و بوتاکس می باشد . در بیشتر افراد بوتاکس ۳ تا ۵ روز اثر خود را نشان می دهد این در حالی است که اثربخشی دیسپورت ۲روزمی باشد و از دو روز تاثیرآن روی پوست کاملا قابل مشاهده است که این برای کسانی که می خواهند در یک فستیوال حرفه ای و یا اجتماعی شرکت کنند و به آراستگی خود اهمیت می دهند یک مزیت ایده آل است . وهمچین مطالعات نشان دهنده ی باقی ماندن بیشتر نتایج حاصل از فرایند دیسپورت نسبت به بوتاکس می باشد . درمواقعی که اثر بخشی بوتاکس در درمان از دست رفته می توان از دیسپورت استفاده کرد .

کدام روش برای وضعیت شما مناسب است ترزیق بوتاکس و یا ترزیق دیسپورت , که این مهم بستگی به متخصصین ما از ارزیابی صورت شما , دارد و تعیین می کنند که کدام روش مناسب بریا شماست .

چرا شما باید خرید بوتاکس دیسپورت را انتخاب نمایید ؟

بسیاری از بیماران برای آنکه نتایج رضایت بخش و دلخواه را تا ۴ ماه مشاهده کنند ترزیق دیسپورت را ترجیح می دهند . و همینطور متوجه سریع تر بودن نتایج به دست آمده از ترزیق دیسپورت نسبت به بوتاکس شده اند .

دوز مورد نیاز دیسپورت

در زیر به دوز مورد نیاز برای فرایند ترزیق دیسپورت در نواحی مختلف صورت می پردازیم

  • پیشانی : ۲۰ الی ۸۰ واحد
  • خط اخم ( خطوط عمودی بین ابروها ) : ۴۰ الی ۸۰ واحد
  • چین وچروک های اطراف چشم : ۱۵الی ۳۰ واحد در هرطرف
  • خطوط اطراف گردن : ۲۰ الی ۳۰ واحد
  • تو رفتگی چانه : ۵ الی ۱۰ واحد
  • بینی استخوانی : ۱۰ الی ۲۰ واحد

ویدیو زیر را تماشا کنید تا ببینید که چگونه بوتاکس دیسپورت کار می کند

Comments are closed.