لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

چگونه موهای زیر شکم را بزنیم

اپیلاتور

چگونه موهای زیر شکم را بزنیم : خیلی از افراد از جمله کسانی که تازه به سن بلوغ رسیده اند و مو های بعضی قسمت های بدنشان مثل زیر شکمشان رشد کرده این مشکل را دارند که چگونه از دست ان ها راحت شوند و از روشی استفاده کنند که به مدت طولانی از دست موهای زائد خلاص شوند که ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین روش ها برای شما ارایه دهیم تا هیچگونه مشکلی در این باره نداشته باشید.

چگونه موهای زیر شکم را بزنیم
چگونه موهای زیر شکم را بزنیم

چندین روش برای اصلاح مو های زیر شکم وجود دارد مانند:

در این قسمت می خواهیم این روش ها را بررسی کنیم تا به یک نتیجه مطلوبی برسیم.

تیغ اصلاح

یکی از روش هایی که مورد استفاده اکثر مردم است استفاده از تیغ اصلاح است که بسیار متداول و پرکاربرد است یکی از دلایلی که اکثر مردم از ان استفاده می کنند این است که ارزان و مقرون به صرفه است اما بزرگ ترین مشکلی که دارد این است که در این روش مو ها از ریشه کنده نمی شوند و این باعث می شود زود رشد کنند و کلفت تر شوند پس بهتر است از این روش برای اصلاح استفاده نکنید.

اپیلاسیون با موم

اپیلاسیون موهای زائد زیر شکم با موم به دلیل استفاده از مواد گیاهی در ترکیبات موم و کنده شدن یک باره تمامی موها از ریشه باعث ضعیفتر شدن فولیکول های مو و رشد نازکتر آنها می شود. بعلاوه زمان زیادی ( 2 الی 6 هفته ) طول می کشد تا موها مجددا رشد کنند. برخی اعتراض می کنند که بعد از اپیلاسیون با موم موها زودتر در بدن آنها رشد کرده اند. علت این امر استفاده از روش اصلاح با تیغ در گذشته برای موزدایی است. از سومین جلسه به بعد شاهد کاهش رشد موها صافی و لطافت بیشتر پوست خود توسط اپیلاسیون خواهید بود.

یک نکته بسیار مهم وجود دارد که باید رعایت کنید ان هم این است که نباید بعد از اپیلاسیون از تیغ استفاده کنید چون تاثیر اپیلاسیون را از بین می برد و ماندگاری ان را کم می کند و همچنین درد بعد از اپیلاسیون را افزایش می دهد.

کرم موبر

کرم های موبر از مواد شیمایی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند. در این روش موها از ریشته کنده نشده و همانند اصلاح با تیغ سریعتر رشد می کنند. بعلاوه مواد شیمیایی به کار رفته در کرم موبر باعث حساسیت پوستی در برخی از افراد شده و عوارض پوستی زیادی به همراه دارد. یکی دیگر از معایب کرم موبر بوی نامطبوع آن است.

اپیلاتور ها

اپیلاتور ها در مقایسه با تیغ و کرم موبر روش مطمئن تری هستند اما موهای زیر پوستی در این روش بیشتر بوده و به دلیل کندن تدریجی موها درد زیادی دارد. این درحالیست که در اپیلاسیون با موم موها یکجا کنده شده و درد آن بسیار کمتر از اپیلاتورهاست.

اپیلاتور
اپیلاتور

ما مطمئنیم که با شور و شوق زیاد این مقاله را می خوانید زیرا مطالب بسیار مفیدی بیان شده است که مشکلات شما رپ بیان کرده و راه حل ان ها را نشان می دهد پس بهتر است بقیه مطالب را هم بدون خستگی بخوانید تا بهترین تصمیم را درباره این که چگونه و به چه روشی از دست مو های زائد راحت شوید را بگیرید.

نوره

نوره در زمان قدیم رواج بیشتری داشته و متداولترین روش از بین بردن موهای زائد بدن بوده اما در حال حاضر نوره کشیدن موها به دلیل بوی بسیار نامطبوع آن منسوخ شده است. یکی از مزایای نوره سفیدکنندگی پوست بوده اما رشد مجدد موها همانند کرم موبر و اصلاح با تیغ می باشد. اگر برای استفاده محدود مانند موزدایی ناحیه تناسلی بکار رود بوی نامطبوع آن کمتر روی پوست بماند و زودتر از محیطی که در آنجا نوره می کشید دفع شود. البته با نوره کشیدن پوستی سفید ، نرم و لطیف خواهید داشت.

ترکیبات خانگی

با مواد موجود در خانه می توان ترکیباتی تهیه کرد که باعث از بین بردن موهای زائد و یا کاهش رشد آنها می شود. یکی از معروفترین آنها ترکیب عسل و آب لیمو است که با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید روش تهیه آن را یاد گرفته و برای اصلاح موهای زائد بدن تان استفاده کنید.

نتیجه گیری :

با مطالعه با دقت مطالب بالا می توان این نتیجه را گرفت که برای از بین بردن مو های زائد بهترین روش استفاده از اپیلاسیون با موم است چون هیچگونه عوارضی ندارد و ماندگاری بیشتری دارد.امیدواریم با مطالعه مطالب گفته شده دیگر مشکلی در این باره نداشته باشید.

Comments are closed.