لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

کلینیک لیزرموهای زائد در زنجان , معرفی مراکز لیزر مو و کلینیک های زیبایی در زنجان

لیزر موهای زائد در زنجان، کلینیک لیزر موهای زائد در زنجان، نتایج لیزر موهای زائد، عوارض لیزر موهای زائد، هزینه لیزر موهای زائد در زنجان: اگر ساکن شهر زنجان هستید و جزو دسته افرادی می باشید که از روش های موقتی لیزر موهای زائد رنج می برید و به دنبال روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد هستید، پیشنهاد ما به شما لیزر موهای زائد می باشد. برای لیزر موهای زائد در زنجان می توانید به کلینیک لیزر مو در این شهر مراجعه کنید. مشاورین ما در کلینیک قبل از انجام لیزر درمانی در رابطه با مراحل درمان و توصیه های لازم با شما صحبت می کنند و شما می توانید با اطلاعات کامل نسبت به لیزر موهای زائد اقدام کنید.

هدف از لیزر موهای زائد

همه ی ما به دنبال داشتن پوستی شفاف و صاف هستیم با کمک لیزر درمانی می توان برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شد و حس خوب داشتن پوستی صاف و بدون مو را تجربه کرد. لیزر موهای زائد در مقایسه با برخی از روش ها ناراحتی و درد کمتری دارد. و نیازی نیست که به صورت دوره ای برای حذف موهای زائد اقدام کنید.

چه افرادی می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

افراد با پوست روشن و کلفت و موهای تیره بهترین کاندید برای لیزر موهای زائد می باشند. در حال حاضر با پیشرفت علم و فناوری و استفاده از تجهیزات پیشرفته امکان لیزر موهای زائد برای پوست های تیره و برنزه نیز فراهم شده است. با استفاده از دستگاه ان دی یاگ عوارض سوختگی را می توان به حداقل رساند.
لیزر موهای زائد در چند جلسه انجام می شود، در بین جلسات لیزر درمانی نباید از روش هایی مانند بند انداختن یا کندن موهای زائد استفاده کرد. به مدت دو هفته قبل از شروع جلسه ی لیزر درمانی از این روش ها برای حذف موهای زائد استفاده نکنید و موهای زائد را با تیغ بتراشید.

چه افرادی نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

افراد زیر کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد نیستند:
• خانم های باردار
• افراد با سابقه ی بیماری عصبی که نمی توانند بر اعصاب خود مسلط باشند و ممکن است جای لیزر را دست کاری کنند و بکنند.
• افرادی که در معرض مستقیم تابش آفتاب قرار دارند.
• افراد با عفونت و زخم فعال نباید تا زمان بهبود نسبت به لیزر درمانی اقدام کنند.

نتایج لیزر موهای زائد

نتیجه لیزر موهای زائد در زنجان در بین افراد مختلف متفاوت می باشد. و ممکن است در ناحیه ای از بدن با ناحیه ی دیگر متفاوت باشد.
اگر لیزر درمانی در چند جلسه انجام شود، می تواند نتیجه ی دائمی تری داشته باشد و تا سال ها شاهد رشد موها نخواهید بود.

عوارض لیزر موهای زائد

مانند هر عمل زیبایی دیگر، لیزر موهای زائد نیز دارای عوارض می باشد. با عمل به توصیه های پزشک می توان عوارض لیزر را به حداقل رساند. در صورتی که فرد بعد از انجام لیزر در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد، امکان سوزش پوست و باقی ماندن جای لکه های تیره و سفید بیشتر می شود.

علت سوختگی بعد از لیزر درمانی چیست؟

متخصص لیزر مو باید متناسب با رنگ پوست و جنس موها از دستگاه مناسبی برای لیزر استفاده کند. در صورتی که متخصص دستگاه نامتناسبی را انتخاب کند و طول موج نامناسب باشد و درجات دستگاه متناسب با پوست و مو تنظیم نشود، امکان سوختگی زیاد است.
متخصص لیزر مو باید از تبحر و تجربه کافی برخوردار باشد تا بتواند شرایط دستگاه را متناسب با رنگ پوست و موی بیمار درست تنظیم کند تا بیمار دچار زخم، لک و تاول نشود. شما می توانید با مراجعه به کلینیک لیزر موهای زائد در زنجان بدون نگرانی از بهترین متدها و دستگاه های لیزر مو بهره مند شوید.

آیا لیزر موهای زائد بر روی بارداری فرد و غدد لنفاوی تاثیر دارد؟

شاید این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که آیا بعد از لیزر موهای زائد می توان باردار شد؟ و آیا لیزر روی غدد لنفاوی تاثر منفی دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که هیچ ممانعتی برای بارداری بعد از لیزر درمانی وجود ندارد و لیزر تاثیر بدی روی غدد لنفاوی و اجزای داخلی بدن مثل تخمدان یا بافت سینه ایجاد نخواهد کرد.
ناگفته نماند که میزان نفوذ لیزر در پوست در حد چند میلی متر است، از این رو آسیبی به بافت های زیری وارد نمی کند. انرژی حاصل از لیزر به صورت گرما آزاد می شود و گرما فقط در لایه های سطحی پوست تاثیر می گذارد و به عمق بافت ها نفوذ نخواهد کرد.

هزینه لیزر موهای زائد در زنجان

هزینه ی لیزر موهای زائد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در حالت کلی هزینه ی لیزر موهای زائد به دستگاه مورد استفاده شده برای لیزر، تجربه و تخصص پزشک بستگی دارد. برخی دیگر از موارد موثر در هزینه ی لیزر موهای زائد عبارتند از:
• ناحیه ی مورد نظر برای لیزر موهای زائد
• حجم مو. از آنجایی که حجم مو در آقایان بیشتر از بانوان است، هزینه ی لیزر موی آقایان نیز بیشتر می باشد.
• تجهیزات و دستگاه مورد استفاده در کلینیک لیزر موهای زائد
• تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد

در کدام نواحی از بدن می توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد؟

در بانوان از لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، چانه، گردن، نوک پستان، بازوها، زیر بغل، دست‌ها، بیکینی، پاها از لیزر استفاده می شود. و در آقایان از لیزر درمانی  برای از بین بردن موهای زائد صورت، جلوی گردن، پشت گردن، بالای سینه، پشت کمر، روی شکم، دست‌ها، باسن، بیکینی، پاها استفاده می شود.

کلینیک لیزرموهای زائد در زنجان

انتخاب یک مرکز و کلینیک معتبر برای لیزر درمانی بسیار اهمیت دارد. کلینیک لیزر مو در زنجان برای افرادی که ساکن شهر زنجان هستند، می تواند انتخاب ایده آلی باشد.
کلینیک لیزر مو در زنجان با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متبحر و استفاده از پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه های لیزر مو آماده ی ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد. همکاران ما در این مرکز آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ی رایگان به شما عزیزان هستند. قبل از شروع جلسات لیزر درمانی یک جلسه ی مشاوره ی رایگان برگزار می شود و در مورد لیزر اطلاعات تکمیلی ارائه می شود. شما می توانید با آگاهی کامل نسبت به لیزر درمانی اقدام کنید.