لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

کلینیک لیزرموهای زائد در گرگان , معرفی مراکز لیزر مو و کلینیک های زیبایی در گرگان

کلینیک لیزر در گرگان

 

مرکز لیزر موهای زائد در گرگان

 

همه افراد از جمله آقایان و یا خانم‌ها به صورت مداوم اقدام به شیو کردن موهای زائد خود می‌کنند. این افراد از وجود موهای زائد روی پوستشان بیزار بوده و از این موضوع احساس نارضایتی دارند. از بین بردن و یا تراشیدن موهای زائد با استفاده از اپیلاسیون، موم، شمع، بند انداختن، ژیلت و… عوارض زیادی را به دنبال دارد. خارش، قرمزی، التهاب، ایجاد جوش و همچنین موهای زیر پوستی تنها بخشی از عوارض استفاده از روش‌های قدیمی می‌باشند. به همین دلیل است که بیشتر افراد دوست ندارند از روش‌های قدیمی برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنند. در نتیجه؛ به دنبال یک راه سریع، مطمئن و کم عارضه می‌گردند. لیزر کردن از جمله جدیدترین و بهترین روش برای حذف موهای مزاحم به شمار می‌رود. این روش نسبت به روش‌های قدیمی کم عارضه‌تر بوده و درد کم‌تری نیز دارد. افرادی که در گرگان زندگی می‌کنند، برای از بین بردن موهای زائد خود می‌توانند به مرکز لیزر موهای زائد در گرگان مراجعه کنند. ما در این مقاله قصد داریم درباره کلینیک‌های لیزر و زیبایی در  شهر زیبا و سرسبز گرگان صحبت کنیم.

موهای زائد

قبل از هر چیزی باید یک شناخت کلی از موهای زائد و نحوه رشد موها داشته باشید. موهای افراد در هر مرحله از زندگی از نوزادی تا پیری یک شکل دارد. به عنوان مثال؛ موهای نوزاد، بسیار نازک و لطیف است. اما؛ موهای زائدی که در سنین بلوغ شروع به رشد می‌کنند، معمولا ضخیم و تیره رنگ هستند. یکی از مشخصه‌های بلوغ در پسران و دختران، روییدن موهای زائد در نواحی شرمگاهی و زیر بغل است. موهای زائد این قسمت‌ها متراکم بوده و ضخامت بیشتری از موهای زائد دیگر قسمت‌های بدن دارند. مصرف برخی از داروهای خاص و یا بروز بیماری‌هایی چون سندروم پلی کیستیک نیز می‌تواند رشد موهای زائد را تحریک کرده و باعث افزایش تعداد و یا ضخامت آن‌ها شود. به همین دلیل است که افراد ساکن در شهرهای مختلف به دنبال راهی مطمئن برای از بین بردن این موهای اضافی می‌گردند. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز لیزر موهای زائد در گرگان و طی کردن جلسات لیزر در این مراکز برای همیشه موهای زائد و اضافی صورت و یا بدن خود را حذف کنید.

مضراتی که لیزر موهای زائد برای پوست به همراه دارد

اگر به معتبرترین مرکز لیزر موهای زائد در گرگان مراجعه کرده و از مناسب‌ترین دستگاه‌های لیزر استفاده کنید، می‌توانید از بدون ضرر بودن لیزر برای پوست خود مطمئن شوید. اشعه تک‌فامی که از دستگاه‌های مختلف لیزر منتشر می‌شود، تنها می‌تواند تا عمق ۵ میلی متری پوست نفوذ کرده و روی فولیکول‌های مو تاثیر بگذارد. اپراتورهای لیزر نیز معمولا از طول موج و پهنای مناسب برای از بین بردن موهای زائد شما استفاده می‌کنند. در نتیجه؛ لیزر موهای زائد در صورتی که در معتبرترین مرکز لیزر صورت پذیرد، کوچک‌ترین ضرری برای پوست شما نخواهد داشت.

با این همه؛ افرادی هستند که به مرکز لیزر موهای زائد در گرگان مراجعه کرده و می‌خواهند بدانند که آیا اشعه لیزر باعث ناباروری و یا عقیم شدن می‌گردد؟ آیا ممکن است این اشعه باعث بروز سرطان پوست و یا دیگر سرطان‌ها در افراد گردد؟ در پاسخ به سوال این افراد باید بگوئیم که اشعه لیزر در هیچ صورتی باعث سرطان، ناباروری و یا حتی عقیم شدن نخواهد شد. زیرا اشعه‌ای که از دستگاه‌های لیزر ساطع می‌شود، نمی‌تواند به اعماق پوست نفوذ کند. پس بدون کوچک‌ترین نگرانی می‌توانید به کلینیک‌های لیزر مراجعه کرده و موهای زائد خود را ریشه‌کن کنید.

ویژگی‌ها و مزایای لیزر در مرکز لیزر موهای زائد در گرگان

اولین، مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی لیزر کردن موهای زائد که در این مقاله بارها و بارها به آن اشاره کردیم، از بین رفتن دائمی موهای اضافی صورت و بدن است. البته از بین رفتن دائمی موهای زائد برای برخی افراد امکان ندارد. عدم تنظیم هورمون‌ها، بروز بیماری‌های خاص، شیردهی، بارداری و… از جمله مواردی هستند که باعث می‌شوند نتیجه دلخواه خود را از لیزر کردن موهای زائد دریافت نکنید. لیزر موهای زائد در این افراد شاید باعث از بین رفتن دائمی موها نشود، ولی؛ کم پشت‌ شدن، کم رنگ شدن و حتی نازک شدن موهای زائد را به همراه خواهد داشت. شما می‌توانید با مصرف برخی از داروها هورمون‌های خود را تنظیم کرده و سپس به مرکز لیزر موهای زائد در گرگان مراجعه کنید.

سرعت، دومین ویژگی لیزر موهای زائد به شمار می‌رود. لیزر موهای زائد می‌تواند از ۳ دقیقه تا ۴۵ دقیقه به طول بیانجامد. شما می‌توانید تمام موهای زائد بدن خود را تنها در ۴۵ دقیقه لیزر کرده و از بین ببرید. در این صورت دیگر لازم نیست بیشتر وقت خود را صرف از بین رفتن موهای زائد صورت و یا بدن خود کنید. درد کم، عوارض کم و مقرون به صرفه بودن از جمله دیگر ویژگی‌های لیزر در مرکز لیزر موهای زائد در گرگان به شمار می‌روند.

کاربردها و خدماتی که در مرکز لیزر موهای زائد در گرگان ارائم می‌شود.

لیزر کردن موهای زائد برخلاف دیگر روش‌هایی که آقایان برای از بین بردن موهای زائد و اضافی صورت و یا بدن خود استفاده می‌کردند، باعث شرمساری نخواهد شد. امروزه آقایان نیز برای از بین بردن موهای مزاحم خود، به کلینیک‌های لیزر مختلف مراجعه کرده و سعی دارند موهای زائد خود را از بین ببرند. به همین دلیل است که روز به روز بر تعداد آقایانی که به مرکز لیزر موهای زائد در گرگان مراجعه می‌کنند افزوده می‌شود. در کلینیک‌های لیزر و زیبایی که در سراسر کشور در حال فعالیت هستند، خدمات لیزر هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها توسط اپراتورهای خانم‌ و آقا انجام می‌پذیرد. بانوان در صورتی که دارای موهای ضخیم و تیره رنگ هستند، می‌توانند تمام نقاط بدن خود از جمله؛ دست، پا، زیر بغل، بیکینی، خط باسن، صورت و… را لیزر کنند.

در مرکز لیزر موهای زائد در گرگان، لیزر کردن موهای زائد کرکی و روشن، به مراجعه کنندگان پیشنهاد نمی‌شود. زیرا؛ این کار نه تنها باعث از بین رفتن موهای زائد نخواهد شد، بلکه افزایش تراکم آن‌ها را نیز به دنبال دارد. آقایانی که به کلینیک‌های لیزر در گرگان مراجعه می‌کنند نیز می‌توانند پشت سر، پشت لب، خط ریش، زیر مایو، زیر بغل و… را لیزر کرده و برای همیشه از بین ببرند. شایان ذکر است؛ استفاده از پکیج‌های مختلف شامل فول بادی و یا کاربردی نیز به صرفه خواهد بود. اگر قصد لیزر تمام بدن خود را دارید، با انتخاب پکیج فول بادی در مرکز لیزر موهای زائد در گرگان می‌توانید با کم‌ترین هزینه موهای مزاحم خود را نابود کنید.

 

 

لیزر موهای زائد در گارگان , لیزر مو در گرگان , کلینیک و مرکز لیزر مو در گرگان  , کلینیک زیبایی در گرگان , هزینه و قیمت لیزر موهای زائد در گارگان , مرجع معرفی مراکز و کلینیک های زیبایی و لیزر مو در گرگان :