لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

پروتز چانه , هزینه و قیمت پروتز چانه با تزریق چربی , پروتز چانه با تزریق ژل

پروتز چانه , هزینه پروتز چانه , قیمت پروتز چانه , متخصص پروتز چانه , بهترین مرکز پروتز چانه در تهران , پروتز چانه با تزیق ژل , پروتز چانه با تزریق چربی : همه ی ما انسان ها ذاتا طرفدار زیبایی هستیم . زیبایی نقش بسیار عمده ای در اعتماد به نفس افراد دارد . در بین اجزای صورت چانه نقش بسیار مهمی در تعیین زیبایی و تقارن صورت دارد . چانه و بینی از طریق سازگاری با فرم صورت ، تعیین کننده تقارن صورت هستند .

از این رو همواره تعداد زیادی از افراد به دنبال بهبود ظاهر چانه یا رفع مشکل چانه ی خود هستند . کوچک کردن چانه یا وجود یک چانه ی قوی می تواند ، منجر به حفظ توازن و تعادل صورت و زیبایی صورت شود . پروتز چانه ، زاویه دار کردن صورت و یا بزرگ کردن چانه با تزریق ژل و چربی برای کسانی که از زیبایی ظاهر چانه خود ناراضی هستند ، پیشنهاد و راه حل مناسبی می باشد . پروتز چانه تعادل هماهنگی بین اجزا صورت ایجاد می کند و در نتیجه بر زیبایی و جذابیت چهره می افزاید .

پروتز چانه

پروتز چانه به منظور زیبا کردن و جذاب کردن نیمرخ فرد به کار می رود . خط فک برخی از افراد به طور طبیعی پهن می باشد . این وضعیت که در اثر بزرگ شدن بیش از حد عضله‌ی ماستر به وجود می‌آید، در افرادی که براکسیزم داشته (به طور ناخودآگاه دندان قروچه می‌کنند) و یا زیاد آدامس می‌جوند ایجاد می‌شود . صورت زاویه‌دار و V مانند، به عنوان زیباترین حالت صورت در جهان شناخته شده است . زاویه‌ی ایده آل بین سطح قایم و خط فک برای زیبا به نظر رسیدن، بین ۴ تا ۹ درجه به سمت داخل می‌باشد . برخی مشکلات صورت مانند : فک مربعی (به دلیل بزرگ شدن بیش از حد عضله‌ی ماستر)، داشتن غبغب و یا رشد نکردن چانه حالت ایده آل صورت را خراب می کنند . از این رو برای حل این مشکلات عمل زاویه دار کردن فک می تواند کمک بسیار خوبی باشد . امروزه پروتز چانه و زاویه دار کردن فک از عمل های زایج زیبایی به شمار می روند .

زایه دار کردن چانه و یا پروتز چانه با تزریق ژل یا چربی ، می تواند نتایج شگفت انگیز برای بیمار به همراه داشته باشد ، و برای افرادی که به دنبال ایجاد برخی تغییرات در ظاهر چانه خود هستند ، راه حل مناسبی می باشد . حتی تزریق مقدار کمی ژل به چانه تغییرات شگرفی در چانه ایجاد می کند ، می تواند به بهتر شدن خط فک و در بسیاری از موارد ایجاد یک ظاهر مناسب تر برای گردن کمک کند.

پروتز چانه و زاویه دار کردن چانه ، یک عملی است که در آن داشتن تجربه ، مهارت و هنر پزشک و استفاده از تکنیک های مناسب ، در تعیین نتیجه ی مطلوب بسیار تاثیر گذار می باشد ، از این رو پیشنهاد و توصیه ی ما به شما این است که برای انجام پروتز چانه حتما به کلینیک های معتبر زیبایی مراجعه کنید .

متخصصین ما در کلینیک لیزر مو آماده ی راهنمایی و مشاوره رایگان شما هستند . بعد از مراجعه به کلینیک ما متخصصین ما در مورد پروتز گونه ، خواست ها و انتظارات شما با شما به گفتگو می پردازند و بعد از ارزیابی فرم صورت و چانه ی شما ، برای برجسته کردن و زاویه دار کردن چانه متناسب با چهره و ایجاد توازن یک برنامه ی درمانی را طرح ریزی می کنند . متخصصین ما با ارائه ی خدمات مناسب قبل و بعد از عمل پروتز چانه ، با تزریق ژل و یا چربی به چانه ، نتایج طبیعی را برای شما ایجاد کرده و باعث جلب رضایت شما می شوند . بر خلاف روش جراحی پروتز چانه ، تزریق ژل یا چربی به چانه عوارض جانبی جبران ناپذیری ندارد ، این روش کم خطر بوده و امن می باشد و نتایج حاصل از زاویه دار کردن فک و پروتز چانه به راحتی برگشت پذیر می باشد .

عمل پروتز چانه با تزریق چیست؟

برای افرادی که متقاضی افزایش اندازه و اصلاح ظاهر چانه خود هستند ، زاویه دار کردن صورت و چانه با تزریق ژل و چربی پیشنهاد می شود ، این روش جایگزین روش جراحی زیبایی چانه است و عوارض و خطرات آن را در پی ندارد . با بزرگ کردن چانه ، برای افرادی که چانه ی ضعیفی دارند ، با تزریق ژل و چربی به چانه و خط فک پایین حجم اضافه می شود ، به دنبال آن پوست زیر چانه کشیده شده و ظاهر خط گردن هم بهبود می یابد . عمل پروتز چانه بیشتر در مواردی صورت می گیرد که استخوان فک (مندیبل) به موازات افزایش سن افراد کوچک‌تر باشد. همچنین از تزریق ژل برای پروتز و برجسته سازی گونه نیز استفاده می شود .

چانه یکی از اعضای صورت است که بر ظاهر و زیبایی سایر اعضای صورت و گردن تاثیر زیادی دارد ، از این رو متناسب بودن آن منجر به افزایش جذابیت و زیبایی می شود . با گذشت سن ، حجم چانه گرایش به کوچک شدن دارد و منجر به از بین رفتن توازن صورت می شود . امروزه پروتز چانه و برجسته کردن چانه با بازگرداندن حجم از دست رفته چانه ، منجر به جلو آمدن چانه و در نتیجه جوان تر شدن چهره کمک می کند ، برجسته کردن چانه یک عمل طبیعی است و ظاهر غیر طبیعی برای بیمار ایجاد نمی کند . البته متخصصی که عمل تزریق ژل به چانه یا عمل تزریق چربی به چانه را دارد ، باید هنر و تجربه کافی در این زمینه را داشته و همچنین درک مناسبی از آناتومی چانه و ویژگی ظاهری آن داشته باشد که در نتیجه با حفظ حالت طبیعی بافت های نرم و چارچوب اسکلتی زیر چانه ایجاد می شود .

اگر شما چانه ی کوچکی دارید و فکر می‌کنید که به اندازه کافی جلو نیست و فک‌تان نیز عملکرد طبیعی دارد، می‌توانید متقاضی ایده‌آلی برای تزریق فیلر ، تزریق ژل و چربی در چانه محسوب شوید. برای انجام پروتز چانه شما باید از سلامت جسمانی برخوردار باشید ، و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه ی پروتز داشته باشید . بیمارانی که به دنبال اجتناب از انجام عمل جراحی پروتز چانه یا استفاده از ایمپلنت هستند، اما می خواهند ظاهر خود را بهبود بخشند نیز کاندیدهای مناسب برای انتخاب این روش درمانی با توجه به هزینه پروتز چانه هستند. روش تزریق ژل و چربی به چانه یک روش کم تهاجمی به شمار می رود .

پروتز چانه با تزریق چربی


کاربرد های پروتز چانه :

کاربرد های اصلی پروتز چانه با روش تزریق ژل و چربی عبارتند از :

• درمان افتادگی خط چانه : اضافه کردن حجم به خط چانه

اگر شما علائم افتادگی پوست در اطراف گردن و خط چانه را مشاهده کردید ، می توانید با تقبل هزینه پروتز از پر کننده های ژل و چربی و چانه برای رفع مشکل چانه خود اقدام کنید . با این روش حجم از دست رفته در نواحی مشخص صورت و خط فک به حالت قبلی برمی گردد ، پوست این ناحیه بالا کشیده شده و ظاهر گردن بهبود پیدا می کند .

• درمان چین و چروک چانه: پر کردن و حذف خطوط چین و چروک

با تزریق ژل و چربی در چانه می توانید ، برای حل مشکل گودی یا ظاهر چین و چروک چانه اقدام کنید . در این حالت پر کننده های پوستی ناحیه های فرو رفته ، چین و چروک و افتاده را پر کرده و پوست چانه را هموار می کنند.

• درمان عقب بودن چانه و خط فک ضعیف: بهبود خط فک

اگر شما از عقب بودن چانه و ضعیف بودن چانه خود که باعث شده خط فک شما ناجور باشد ، ناراضی هستید ، می توانید از پروتز چانه با روش تزریق ژل و چربی برای رفع مشکل خود استفاده کنید . متخصصین ما در کلینیک لیزر مو با تزریق ژل یا چربی یا ترکیبی از هر دو با جلو آوردن چانه و ایجاد خط فک دلخواه ، زیبایی چانه و زیبایی چهره تان را به شما برگردانند .

عمل پروتز چانه یک راهکار ایده آل برای اشخاص جهت تغییر ظاهر و اندازه چانه می باشد . امروزه تنها بانوان نیستند ، که تمایل به عمل های زیبایی چون پروتز چانه دارند ، در میان آقایان هم افرادی هستند که به دنبال خط چانه قوی و صاف هستند . پروتز چانه با تزریق چربی و ژل می تواند ، منجر به داشتن چانه قوی و زیبا شود و یک ظاهر مناسب و زیبا برای فرد ایجاد کند . متخصصین ما با داشتن دانش و تجربه کافی در صدد آنند ، که از تزریق ژل بتوانند خط فک مورد دلخواه شما را برایتان ایجاد کنند ، بدون اینکه چانه حالت طبیعی خود را از دست دهد .

نحوه درمان با پروتز چانه

پروتز چانه با روش تزریق ژل خیلی سریع و بدون درد می باشد . و بعد از ارزیابی چانه فرد توسط پزشک و تعیین ناحیه تزریق ، تزریق ژل در زمان خیلی کوتاهی انجام می شود .

در پزوتز چانه با روش تزریق چربی ، از چربی بدن خود فرد استفاده می شود ، بدین صورت که مقداری چربی از قسمت های دیگر بدن فرد خارج شده و بعد از فرآوری با استفاده از سوزن های کوچک در چانه تزریق می شود . احساس درد و ناراحتی در تزریق چربی کم است و حدود 30 دقیقه زمان برای تزریق چربی به چانه لازم است .
چربی مورد نیاز برای تزریق در روش پروتز چانه با تزریق چربی از قسمت هایی از بدن فرد که چربی اضافه دارد ، چون باسن ، ران و شکم با روش لیبوساکشن استخراج شده و بعد از غنی سازی تزریق می شود . در این روش به دلیل اینکه از چربی بدن خود بیمار استفاده می شود ، امکان بروز واکنش های آلرژیکی وجود ندارد .

در حالت کلی بعد از استخراج چربی و غنی سازی چربی ، مراحل پروتز چانه با روش تزریق ژل و چربی به شرح زیر می باشد :

• مرحله ۱: ارزیابی

ابتدا پزشک متخصص در مورد پروتز چانه با شما به گفتگو می پردازد ، و سپس با در نظر گرفتن خواسته ها و انتظارات شما و بررسی ظاهر صورت و نوع پوست شما یک طرحی را برای درمان انتخاب می کند . و نواحی خاص چانه و خط فک را که قرار است ، عمل تزریق در آنجا انجام شود را مشخص می کند .

• مرحله ۲: تهیه یک طرح

در این مرحله پزشک نقاط استراتژیک را که قرار است عمل تزریق انجام شود ، را به عنوان راهنما علامت گزاری می کند .

• مرحله ۳: تمیز کردن ناحیه

محل تزریق ژل و یا چربی باید تمیز باشد . برای تمیز کردن نواحی مورد نظر از مواد آنتی بیوتیک استفاده می شود و از یک بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن پوست استفاده می شود .

• مرحله ۴: تزریق

تزریق ژل و چربی برای پروتز چانه و پروتز فک در هر محل چند ثانیه طول می کشد و در کل تنها در عرض چند دقیقه انجام می شود .

• مرحله ۵: تمیز کردن و استفاده از یخ

در مرحله آخر تمام علامت گزاری های روی چانه پاک می شود ، و برای کاهش درد ، ورم و احساس ناراحتی استفاده از کمپرس سرد پیشنهاد می شود . دقت کنید ، که به نواحی که درمان شده با دست یا چیز دیگر فشار وارد نکنید ، چون این کار منجر به جابه جایی ژل و چربی شده و اثرات نامطلوبی بر جای می گذارد .

دوره بهبودی بعد از پروتز چانه با تزریق چربی یا با تزریق ژل

دوره بهبودی پروتز چانه با روش تزریق ژل و چربی کوتاه مدت است . ممکن است ، بعد از عمل تزریق شاهد ورم جزئی ، مقداری کبودی و حساسیت باشید که این امر طبیعی و شایع بوده و بعد از گذشت چند روز کاملا برطرف می شود . بعد از عمل تزریق شما می توانید به فعالیت های روزمره خود بازگردید ، فقط روی چانه باید به طور مناسب پانسمان شود .
روش جراحی چانه یکسری مشکلاتی را به همراه دارد ، ولی پروتز چانه با روش های تزریقی هیچ کدام از این مشکلات را ندارد . برخی از این مشکلات عبارتند از : دوره ریکاوری به مدت 7 تا 10 روز می باشد ، و در این مدت امکان کبودی ، درد و ورم وجود دارد و ممکن است ورم ایجاد شده به مدت چند ماه ماندگار باشد . اگر برای درمان در داخل دهان برش و شکاف ایجاد شود ، نیازمند مراقبت بعد از عمل است ، بیمار فقط باید از غذاهای نرم استفاده کند و از روش های مخصوصی که پزشک توصیه کرده از مسواک استفاده کند و مراقبت بیشتری داشته باشد .

پروتز چانه با تزریق ژل

نتایج حاصل از پروتز چانه

نتایج حاصل از پروتز چانه با روش تزریق ژل و چربی همواره مورد رضایت است ، چرا که نیاز به عمل جراحی ندارد ، و مقدار ماده تزریق شده به تدریجی در محل تزریق می شود ، تا در صورت عدم رضایت امکان کنترل بر روی اندازه و ظاهر وجود داشته باشد . در این روش ظاهر طبیعی صورت و چانه بیمار حفظ می شود ، و این به این دلیل است که ،در این حالت مواد تزریق شده بخشی از پوست شما خواهند شد، ژل و چربی استفاده شده با ایجاد تغییر در ظاهر صورت شما (تغییرات ناشی از بالا رفتن سن)، تغییر می کنند .

در پروتز چانه با روش جراحی چانه نیاز به استفاده از از ایمپلنت یا پروتز می باشد . نتایج حاصل از آن از قبل قابل تعیین نیست . و ممکن است نتیجه ی مورد دلخواه شما حاصل نشود ، و همواره بعد از عمل جراحی امکان حرکت ایمپلنت و ایجاد ظاهر نامطلوب وجود دارد .

عوارض پروتز چانه

عوارض ناشی از پروتز چانه با تزریق ژل یا پروتز چانه با تزریق چربی نسبت به عمل جراحی پروتز کم است ، چرا که در این حالت از از ایمپلنت یا پروتز ثابت استفاده نمی شود و به همین خاطر خطر حرکت یا ایجاد عفونت در محل وجود ندارد. بر خلاف پروتز و ایمپلنت ژل ها و مواد تزریقی بعد از تزریق دچار جابه جایی نمی شوند و به عنوان بخشی از پوست شما خواهند بود و در نتیجه طبیعی تر هم به نظر می رسد . امکان عفونت و حساسیت بخاطر تزریق ژل بسیار کم است و در تزریق چربی ، چون از چربی خود بیمار استفاده می شود ، امکان حساسیت وجود ندارد .

هزینه و قیمت پروتز چانه

هزینه و قیمت پروتز چانه ، به عوامل مختلفی بستگی دارد ، و در بین افراد مختلف این هزینه متفاوت است ، این هزینه ها به انتخاب‌ها و شرایط خاص بیمار، تعداد تزریق‌های مورد نیاز برای برجسته سازی گونه و خواسته‌های فرد بستگی دارد . علاوه بر این موارد تجربه و مهارت پزشک ، منطقه ی جغرافیایی ، نوع و شرکت سازنده ژل مصرفی هم در تعیین هزینه دخالت دارند . برای کسب اطلاع از هزینه پروتز چانه می توانید ، با متخصصین ما در کلینیک لیزر موهای زائد یک جلسه مشاوره داشته باشید ، متخصص بعد از ارزیابی خواسته ها و انتظارات شما و وضعیت چانه شما ، هزینه ی لازم برای پروتز چانه را به شما خواهد گفت .

قیمت پروتز چانه

نتیجه گیری

چانه و متناسب بودن آن با فرم صورت تاثیر شگفت انگیزی بر زیبایی ظاهری و جذابیت فرد دارد . پروتز چانه ، و در واقع بزرگ کردن و حجیم کردن چانه با تزریق ژل و چربی یکی از بهترین روش های درمان مشکلات چانه می باشد ، چرا کخ نتایج آن به زودی قابل مشاهده است. عوارض ناشی از آن در مقایسه با عمل جراحی پروتز چانه کمتر است و نتایج حاصل از آن هم طبیعی تر است .