لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

کلینیک لیزرموهای زائد در بوشهر , معرفی مراکز لیزر مو و کلینیک های زیبایی در بوشهر

کلینیک لیزر موهای زائد در بوشهر

 کاربرد لیزر موهای زائد، مراقبت های لازم قبل از لیزر موهای زائد، مراقبت های لازم بعد از لیزر موهای زائد، کلینیک زیبایی در بوشهر , هزینه و قیمت لیزر موهای زائد در بوشهر: از زمان گذشته تا به امروز از بین بردن موهای زائد جزو دغدغه های هر آدمی بوده است. در هر زمان از روش های خاصی مانند تیغ، اپیلاسیون، وکس و غیره برای از بین بردن موهای زائد استفاده شده است. اکثر این روش ها موقتی هستند و باید به صورت دوره ای تکرار شوند.

 

در حال حاضر با دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی از لیزر برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. دستگاه های لیزر می توانند موهای زائد را به صورت دائمی از بین ببرند. لیزر موهای زائد در بوشهر برای افرادی که از روش های معمولی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند، می تواند بهترین روش برای رهایی از شر موهای زائد می باشد.

کاربرد لیزر موهای زائد

 

روش های قدیمی از بین بردن موهای زائد بسیار وقت گیر و آزار دهنده می باشد. لیزر جزو روش های دائمی و آسان برای از بین بردن موهای زائد بدن و صورت می باشد. لیزر موهای زائد در طی چند مرحله انجام می شود. و از دستگاه های مخصوصی برای این کار استفاده می شود.

نحوه انجام لیزر موهای زائد

 

برای از بین بردن موهای زائد با لیزر از دستگاه های مخصوصی استفاده می شود. در این دستگاه ها پالس های لیزری، اشعه یا نور را به سمت فولیکول های مو هدایت می کنند. رنگدانه های موجود در فولیکول های مو اشعه ها را جذب می کنند. این اشعه ها فولیکول های مو را ضعیف کرده و در نهایت از بین می برند. مقاومت برخی از فولیکول ها در برابر اشعه ی نور لیزر بیشتر است، به همین خاطر برای از بین بردن کامل موهای زائد به تعداد جلسات بیشتری نیاز است. تعداد جلسات مورد نیاز مورد نیاز برای لیزر درمانی به محل لیزر و موی فرد شخص بستگی دارد. ولی در حالت معمولی به تعداد ۳ الی ۷ جلسه برای لیزر نیاز است.

لیزر موهای زائد برای چه بخش هایی از بدن انجام می شود؟

 

در ابتدا دستگاه های لیزر مو برای از بین بردن موهای زائد صورت و قسمت هایی مانند موهای پشت لب، چانه، پیشانی و بخش های دیگر مورد استفاده قرار می گرفت. با مرور زمان دستگاه های لیزر مو پیشرفته تر و کارآمدتر شدند و لیزر مو برای بخش های مختلف بدن مورد استفاده قرار گرفت. از لیزر مو برای از بین بردن بخش های مختلف بدن استفاده می شود.
• از بین بردن موهای زائد صورت به غیر از نواحی دور چشم
• از بین بردن موهای زائد دست ها از قسمت انگشتان تا شانه ها
• از بین بردن موهای زائد کمر و سینه
• از بین بردن موهای زائد ران، ساق پا،انگشتان و پشت پا و….
• از بین بردن موهای زائد زیر بغل، ناحیه بکینی و…

می توان گفت که از لیزر می توان برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده کرد و پوستی صاف و بدون مو داشت. ناگفته نماند که اشعه ی لیزر بر روی زخم های باز تاثیر می گذارد و درمان را تاخیر می اندازد. از این رو توصیه می کنیم برای بخش هایی از بدن که زخم یا زگیل دارند، از لیزر درمانی استفاده نشود.

مراقبت های لازم قبل از لیزر موهای زائد

 

قبل از اینکه در اولین جلسه لیزر موهای زائد شرکت کنید، اجازه دهید ریشه ی موها قوی شوند تا مقدار بیشتری از اشعه ی لیز جذب موها شود. توصیه می کنیم در رابطه با این موضوع با پزشک مشورت کنید. به مدت دو هفته قبل از انجام لیزر،موهای ناحیه ی مورد نظر را با روش هایی مانند موکن، موم و بند از بین نبرید تا فولیکول های مو بزرگ تر و قدرتمند تر شوند. قبل از لیزر درمانی از آفتاب گرفتن در ماه جلوگیری کنید.

در مورد سوابق دارویی و بیماری با پزشک مشورت کنید. قبل از انجام لیزر درمانی یک جلسه ی مشاوره ای با پزشک برگزار می شود. پزشک در این جلسه تمام شرایط انجام کار را به شما توضیح خواهد داد. در صورتی که آگاهی و اطلاعات شما در مورد لیزر زیاد باشد، پروسه لیزر موهای زائد برای شما موفقیت آمیز خواهد بود.
چند هفته قبل از لیزر برای رفع موهای زائد بدن می توانید از روش هایی مانند کرم موبر، شیو و… استفاده کنید. روز قبل از لیزر بهتر است موها را شیو کنید تا اندازه ی کوچکی داشته باشند.

روزی که برای لیزر موهای زائد مراجعه خواهید کرد از مواد آرایشی، لوسیون، دئودورانت‌ها و غیره برای ناحیه ی مورد نظر استفاده نکنید. قبل از مراجعه به کلینیک لیزر مو دوش بگیرید و پوست خود را کاملا تمیز کنید.

در جلسه ی لیزر درمانی از از لباس های راحت و سبک استفاده کنید و به هیچ عنوان از داروهای رقیق کننده استفاده نکنید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مراقبت بعد از لیزر، تاثیر خیلی زیادی در نتیجه ی لیزر درمانی خواهد داشت. با انجام مراقبت های لازم می توان از تاثیر اشعه بر روی پوست جلوگیری کرد. از این رو توصیه می کنیم به نکات زیر توجه کنید:
• از پوست خود در برابر نورخوشید محافظت کنید و در روزهای اول حتما از ضدآفتاب استفاده کنید.
• تا زمانی که قرمزی پوست از بین نرفته است، دوش آب گرم، سونا، ورزش های شدید و شنا را انجام ندهید.
• متناسب با دستگاهی که برای از بین بردن موهای زائد مراقبت های لازم را انجام دهید.
• در صورت درد، از کمپرس یخ استفاده کنید.
• بعد از جلسات لیزر درمانی در طول درمان از روش های کندن مو استفاده نکنید.
• در مدت زمان بعد از لیزر می توانید از شیو کردن برای ریختن سریع موها استفاده کرد.
• بعد از انجام لیزر می توانید از کرم های ترمیم کننده و مراقبت از پوست استفاده کنید.

کلینیک لیزرموهای زائد در بوشهر

 

قبل از اقدام به لیزر درمانی، انتخاب یک مرکز و کلینیک معتبر بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر ساکن شهر بوشهر هستید و از داشتن موهای زائد رنج می برید می توانید به کلینیک لیزرموهای زائد در بوشهر مراجعه کنید.
این کلینیک از بهترین متدها و دستگاه ها برای ارائه ی خدمات لیزر درمانی استفاده می کند. تیم مجرب این کلینیک تمام سعی خود را دارد تا مشتریان از نتیجه ی لیزر درمانی رضایت داشته باشند. قبل از اقدام به لیزر درمانی، جلسات مشاوره رایگان با بیماران برگزار می شود.

 

لیزر در بوشهر

 

 مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر

 

حذف موهای زائد به روش لیزر را می‌توانیم به عنوان کارآمدترین، بهترین و البته ماندگارترین روش برای حذف موهای زائد معرفی کنیم. اثر ماندگار و طولانی مدتی که لیزر کردن روی موهای تیره و ضخیم دارد، به هیچ عنوان قابل چشم پوشی نیست. در واقع لیزر موهای زائد می‌تواند این معضل را به صورت اساسی حل کند. علاوه بر این‌ها استفاده از این روش، برخلاف روش‌های دیگر هیچ عوارضی را به همراه نخواهد داشت. چون؛ اشعه لیزر تنها می‌تواند روی رنگدانه‌های مو نفوذ کرده و هیچ تاثیری روی پوست شما ندارد. با افزایش تعداد مراجعه کننده‌ها به کلینیک‌های لیزر و زیبایی در مراکز استان‌ها، در تمامی شهر‌های کشور شاهد فعالیت مراکز لیزر هستیم. در نتیجه؛ افراد بسته به این که در چه شهر و یا استانی زندگی می‌کنند می‌توانند به کلینیک لیزر همان شهر مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنند. ما در این مقاله قصد داریم درباره مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر صحبت کنیم. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید، این مقاله را تا انتها مورد مطالعه قرار دهید.

چگونگی انجام لیزر موهای اضافی در مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر

لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه‌های مختلفی صورت می‌پذیرد. هر یک از این دستگاه‌ها با انتشار اشعه‌های نوری روی فولیکول‌های مو تاثیر گذاشته و باعث از بین رفتن آن‌ها می‌شوند. به عبارت دیگر بهتر است بگوئیم که؛ اشعه‌های نوری (پالس‌های نوری) توسط رنگدانه‌های موجود در فولیکول‌های مو جذب شده و در نتیجه باعث ضعیف شدن و از بین رفتن فولیکول‌های مو می‌شوند. گاهی اوقات برخی از فولیکول‌های مو مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند و یا در فاز رشد یا آنوژن قرار ندارند. به همین دلیل است که افراد نیاز دارند تا تعداد جلسات بیشتری را به مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر مراجعه کنند.

همانطور که گفتیم لیزر موهای زائد باید در جلسات متعدد و متوالی انجام شود. با گذراندن این مراحل شما کاهش روز به روز موهای زائد خود را مشاهده خواهید کرد تا جایی که موهای زائد ناحیه تحت درمان شما به صورت کامل حذف گردند. تعداد جلساتی که باید به معتبرترین مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر مراجعه کنید نیز بسته به ناحیه تحت درمان و وضعیت موهای زائد شما متغیر است. ولی؛ در حالت کلی بین ۶ تا ۸ جلسه طول می‌کشد. از آنجایی که انجام لیزر طی ۶ تا ۸ جلسه باعث نابودی موهای زائد صورت و بدن شما خواهد شد، در نتیجه؛ مراجعه به مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر می‌تواند بهترین راه حل برای خانم‌ها و یا آقایانی باشد که می‌خواهند برای همیشه از شر موهای مزاحم خود خلاص شوند. فواصل زمانی که باید بین دو جلسه لیزر انتخاب شود، توسط پزشک متخصص و مشاور به مراجعه کننده گفته خواهد شد. ولی در حالت کلی این فاصله بین یک ماه تا ۴۵ روز قرار می‌گیرد.

وضعیت موها در جلسات مختلف لیزر موهای زائد در کلینیک‌های لیزر و زیبایی بوشهر

با مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر، به این موضوع پی می‌برید که موهای زائد در سه جلسه ابتدایی به صورت کامل از بین می‌روند. برخی از افراد وقتی که از بین رفتن موهای زائد خود را در سه جلسه مشاهده می‌کنند، جلسات لیزر را متوقف کرده و به همان سه جلسه اکتفا می‌کنند. این در حالیست که قبل از انجام لیزر پزشک متخصص به آن‌ها گفته است که تمامی جلسات لیزر را به صورت منظم طی کنند! بعد از گذشت یک ماه موهای زائد این افراد با شدت زیادی شروع به رشد خواهد کرد. به همین دلیل است که افراد در جلسات ۴ تا ۶ موهای زائد خود را در بیشتری حالت ممکن مشاهده خواهند کرد. در طی این جلسات؛ موهایی که در فاز خواب قرار داشتند روی پوست آمده و شروع به رشد می‌کنند. بعد از گذراندن جلسات ۷ و ۸ شاهد کاهش شدید موهای زائد و توقف رشد آن‌ها خواهید بود. در نتیجه؛ اگر می‌خواهید به بهترین نتیجه لیزر در مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر دست پیدا کنید، باید تمامی جلسات لیزر را به صورت مداوم و منظم بگذرانید.

هر آنچه را که لازم است درباره لیزر در مرکز لیزر موهای زائد بدانید:

لیزر موهای زائد یک روش مطمئن و محبوب در میان خانم و آقایانی است که قصد دارند برای از بین بردن موهای زائد خود به کلینیک‌های لیزر مراجعه کنند. شیو کردن و یا از بین بردن موهای زائد با استفاده از روش‌های دیگر هم دردناک است و هم عوارض زیادی را به دنبال دارد. این در حالی است که لیزر موهای زائد یک روش دائمی، کم درد و بدون عوارض بلند مدت می‌باشد. افرادی که استفاده از روش‌های سنتی و قدیمی از بین بردن موهای زائد برای آن‌ها خسته کننده شده است، می‌توانند به مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر مراجعه کرده و با سرعت و دقت بالا، موهای زائد و اضافی بدن و صورت خود را برای همیشه از بین ببرند. خانم‌ها این روش را بهترین و مناسب‌ترین شیوه برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن خود می‌دانند، چرا که باعث می‌شود پوستی صاف و یکدست داشته باشند.

هزینه انجام لیزر موهای زائد در مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر

هزینه‌هایی را که باید بابت لیزر به منشی مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر پرداخت کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال استفاده از دستگاه‌های لیزر مختلف در هزینه لیزر تاثیر زیادی دارند. البته عوامل دیگری نیز در این باره نقش دارند که در زیر به هر یک از این عوامل می‌پردازیم:

  • ناحیه تحت درمان: دومین و البته موثرترین پارامتر در قیمت لیزر موهای زائد، بحث ناحیه تحت درمان و وسعت آن است. هر چه وسعت این ناحیه بیشتر باشد باید هزینه بالاتری را پرداخت کنید. البته به خاطر داشته باشید که اگر از پکیج فول بادی استفاده می‌کنید می‌توانید از تخفیفات ویژه‌ای بهره‌مند گردید.
  • مکان کلینیک: موضوع بعدی که باعث ایجاد تفاوت در قیمت لیزر موهای زائد خواهد شد، مکان کلینیک است. کلینیک‌هایی که در جاهای مناسب‌تری قرار دارند به طبع اجاره بالاتری را پرداخت خواهند کرد. به همین دلیل نیز مراجعه کنندگان باید هزینه‌ها بالاتری را به مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر پرداخت کنند.
  • استفاده از خدمات جانبی: استفاده از وسایل و تجهیزات یکبار مصرف و یا خدماتی همچون پمادهای بی حس کننده در تغییرات قیمتی لیزر موهای زائد موثرند.
  • تعداد جلسات لیزر: هر چه تعداد جلسات لیزر شما بیشتر باشد، هزینه‌ای را که باید پرداخت کنید نیز بیشتر خواهد بود.

اگر می‌خواهید نتیجه مطلوبی را از لیزر موهای زائد خود دریافت کنید، به معتبرترین مرکز لیزر موهای زائد در بوشهر مراجعه کرده و بهترین و با تجربه‌ترین اپراتور را برای خود برگزینید.