لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

دستگاه AIexandrite Laser Noblex , دستگاه لیزر الکساندریت Noblex

دستگاه لیزر الکساندریت Noblex

دستگاه لیزر الکساندریت Noblex ,  دستگاه لیزر الکساندریت Noblex ,  دستگاه AIexandrite Laser Noblex , دستگاه لیزر AIexandrite Laser Noblex ,  دستگاه AIexandrite Laser Noblex :  لیزر الکساندریت Alexandrite Laser Noblex را میتوان یکی از بهترین دستگاه های لیزر در دنیا معرفی کرد که مخصوص از بین بردن موهای زائد هستند . برای از بین بردن موهای نازک , روشن , موهای تیره و ضخیم مناسب ترین دستگاه لیزرالکساندرایت است . این دستگاه ازمحبوبترین دستگاه لیزر است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد که می خواهند عمل لیزر را انجام دهند قرار گرفته است .

دستگاه لیزر الکساندریت Noblex
دستگاه لیزر الکساندریت Noblex

مزایای دستگاه لیزرالکساندریت Alexandrite Noblex

1- مورد استفاده برای موهای تیره وروشن
2- حذف تمامی موهای زائد(نازک وضخیم)
3- استفاده بسیار آسان و بدون درد در بیمار به دلیل مجهز بودن به سیستم خنک سازی
4- مورد استفاده برای پوست های تیره و روشن
5- با عملکرد سریع و قابل تنظیم
6- مجهز به هندپیس ارگونومیک و سبک با قابلیت استفاده هندپیس فراکشنال
7- با عملکرد تنوع مد و جوانسازی غیرتهاجمی
8- دارای طول موجی به اندازه ی 755 نانومتر

نحوه ی استفاده از دستگاه لیزرالکساندریت Alexandrite Noblex

دستگاه Noblex حذف تمامی موهای زاید و رفع لکه های موجود در پوست را با استفاده از انرژی لیزر Alexandrite انجام می دهد . یکی از خصیصه های مهم این دستگاه این است که به جذب ملانین موجود در ریشه مو کمک می کند و در نتیجه هیچ گونه آسیبی به بافت های اطراف و پوست نمی رساند .

آیا استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex عوارضی دارد ؟

دستگاه لیزرالکساندریت Alexandrite Laser Noblex به هیچ وجه عوارضی ندارد و در صورت استفاده از این دستگاه لیزر مو امکان رشد مجدد موهای زائد وجود ندارد . اگر در تمام جلسات لیزر درمانی که به وسیله ی این دستگاه انجام می گیرد شرکت کنید به نیجه ی دلخواه خود از لیزر دست می یابید و هیچ گونه عوارضی را نیز متحمل نمی شوید .

مراقبت های بعد از عمل لیزر دستگاه الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex

بعد از از بین بردن موهای زائد با لیزرNoblex مراقبت هایی نیاز است که در زیر به آن اشاره میکنیم :

  • بدون حفاظ در معرض مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید
  • از کرمهای ضدافتاب SPF30 یا بالاتر استفاده کنید
  • بعد از استفاده از این دستگاه امکان قرمزی درمکان استفاده وجود دارد که پزشک با کرمهایی که تجویز می کند ظرف مدت چند ساعت از بین میرود
  • بعداز درمان شست وشوی ناحیه باشوینده های موردتایید مانعی ندارد

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex

دستگاه لیزرالکساندرایت Alexandrite Noblex یکی از کار آمدترین و کم خطرترین دستگاه های لیزر موهای زائد برای درمان موهای آزار دهنده وزائد در جهان است که درموارد استفاده نورلیزر با سرعت بسیار به پوست تابیده وهمزمان ده ها فولیکول مورا درزمان بسیار کوتاه(هزارم ثانیه) از بین می برد تعدادی از موهای از بین رونده ازسطح پوست پاک شده و باقیمانده موها با گذشت زمان (7الی14) روز می ریزند .

دستگاه لیزر Alexandrite Laser Noblex با کاربردهای زیادی که دارد امروزه به یکی از محبوبترین دستگاه های لیزر در دنیا تبدیل شده است که ایران هم یکی از آن کشورهایی است که به لیست استفاده کنندگان از دستگاه لیزرالکساندریت Noblex اضافه شده است و روز به روز بیشتر نیز میشود . از آنجایی که حوزه زیبایی یکی از اولویت های اصلی بشر قرارگرفته وهمیشه افراد بهترینها را برای آراسته کردن خود برمیگزیند و افراد به دنبال گزینه آزمون وخطا نرفته و بهترین گزینه را برای رفع بهبودی و حذف موهای زائد خود انتخاب میکنند که دستگاه Alexandrite Laser Noblex با عملکردی که در این چند سال داشته مورد انتخاب خیلی ها قرار گرفته است .

حدود چند دهه پیش که انسان به فکر درمان و حذف موهای زائد بدن و صورت و پوست افتاد دستگاه لیزرهای بیشتری به جهان تکنولوژی معرفی شدند که هر یک نواقصی داشتند سازندگان لیزر Alexandrite Laser Noble با تمام تلاش های زیادی که کردند در نتیجه پی به نواقصات دستگاه لیزری که هم بدون درد , ایمن وجواب گرفتن در سریع ترین زمان ممکن و همچنین جوانسازی پوست را درست کردند که این دستگاه امروزه با نام شناخته شده ای به نام الکساندریت(Alexandrite Laser Noblex)به بازارعرضه می شود .

معضل رشد موهای زائد تقریبا دامن گیر تمامی افراد اعم از زنان و مردان است که باعث به وجود آمدن مشکل شده است و مخصوصا باعث خجالت افراد در مهمانی ها و مجالس می شود . جهت رفع موهای زائد خود می توانید بعداز مشاوره با تکنسین های مربوطه با این دستگاه که نتیجه گیری فوق العاده دارد در میهمانی ها بدرخشید پس دیگر نگران رشد موهای زائد خود نباشید چون دستگاه لیزر الکساندریت Alexandrite Laser Noblex این مشکل را درسریعترین زمان ازبین خواهد برد .

نکته :

امروزه اکثر پزشکان متخصص پوست و مو برای کسانی که با این بیماری دست و پنجه نرم میکنند در وهله اول دستگاه لیزر Alexandrite Laser Noblex را پیشنهاد میکنند چون با کارایی هایی که دارد و نتیجه ای که از این دستگاه لیزر الکساندریت به دست امده خیلی از افراد دچار این بیماری را امید وار کرده است بنابراین به کسانی که موهای زائد و یا رشد بی رویه آنها باعث آزردگی شده شدیدا توصیه میشود که دستگاه لیزرAlexandrite Laser Noblex را به یاد داشته باشند توجه فرمایید که قبل از استفاده از این دستگاه با متخصصان در خصوص این امر مشورت های لازم را کرده و به توصیه آنان گوش دهند .

***توجه

مطلب فوق جنبه اطلاع رسانی دارد و هیچ نوع خرید و فروشی در رابطه با دستگاه لیزر مو معرفی شده در سایت انجام نمی پذیرد .

Comments are closed.