لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

کلینیک لیزرموهای زائد در تبریز , معرفی مراکز لیزر مو و کلینیک های زیبایی در تبریز

کلینیک لیزر موهای زائد در تبریز ، مزیت های لیزر مو ، عوارض لیزر مو ، مراکز لیزر مو و کلینیک های زیبایی در تبریز ، هزینه لیزر مو در تبریز:  از بین بردن موهای زائد دغدغه ی بسیاری از بانوان و آقایان می باشد. لیزر مو یکی از روش های رایج و کاربردی برای از بین بردن دائمی موهای زائد می باشد. در حال حاضر تقاضا برای لیزر موهای زائد بدن بیش از پیش افزایش یافته است چرا که اکثر افراد از روش های موقتی از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، وکس و غیره ناراضی هستند. اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که به دنبال روشی دائمی برای از بین بردن موهای زائد می باشید، توصیه ی ما به شما این است که در ادامه ی این مقاله ما را همراهی کنید. ما در اینجا بهترین کلینیک لیزرمو در تبریز را به شما معرفی می کنیم.

لیزر موهای زائد

برای انجام لیزر مو از دستگاه های مخصوص مانند دایود، الکساندرایت و…استفاده می شود. هر کدام از این دستگاه ها کارکرد متفاوتی دارند و متخصص لیزر مو متناسب با پوست بدن فرد از یک روش و دستگاه مخصوص برای لیزر مو استفاده می کند.

نور لیزر که از این دستگاه ها ساطع می شود باعث از بین بردن موهای زائد بدن می شود. ریشه تار مو از ملانین تشکیل شده است که در رویش مو تاثیر زیادی دارد. در لیزر موهای زائد نور ساطع شده از دستگاه روی ملانین های موجود در ریشه اثر می گذارد و باعث نابودی ریشه ی مو می شود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد در بین افراد مختلف، متفاوت می باشد. در حالت معمولی جلسات لیزر ۶ تا ۸ جلسه می باشد و فاصله ی زمانی بین جلسات ۴۰ تا ۴۵ روز می باشد. ممکن است در برخی از موارد و برای برخی از نواحی خاص به تعداد جلسات بیشتری نیاز باشد. به عنوان مثال برای لیزر موهای زائد ناحیه ی بیکینی در مقایسه با سایر بخش های بدن به تعداد جلسات بیشتری نیاز می باشد.

توصیه های لازم برای لیزر موهای زائد

قبل از اینکه برای لیزر موهای زائد بدن اقدام کنید، بهتر است در این زمینه تحقیقات لازم را انجام دهید و با اطلاعات کافی این کار را انجام دهید. برای انجام لیزر مو لازم است به یکسری نکات زیر توجه کنید:

  • لیزر مو در دوران بارداری نباید انجام شود و در دوران شیردهی به دلیل اختلالات هورمونی بهتر است با تایید پزشک انجام شود.
  • در صورت سابقه ی مصرف داروهایی مانند ماینوکسیدیل، فنی تویین، سیکلوسپورین ، ایزوترتینوئین، راکوتان، کورتون، Retin_A حتما با پزشک مشورت کنید.
  • اگر سابقه ی بیماری خاص مانند بیماری عصبی و روحی، بیماری ویتیلیگو، MS، اختلالات هورمونی، کیست تخمدان، نازایی، حساسیت پوستی و دارویی، بیماری های تیرویید، پریود نامنظم، سابقه تبخال، دیابت دارید حتما با پزشک مشورت کنید.
  • اگر تزریق ژل یا بوتاکس داشته اید، حتما متخصص لیزر مو را در جریان بگذارید.
  • اگر در طول دوران لیزر دارویی مصرف می کنید، حتما به متخصص لیزر مو اطلاع دهید.

مزیت های لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش ها دارای مزایای زیر است:

  • لیزر موهای زائد اثرات بلند مدت و به نوعی دائمی دارد و جزو محبوب ترین روش های از بین بردن موهای زائد می باشد.
  • از لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد بخش های مختلف بدن استفاده می شود.
  • در لیزر مو از سیستم خنک کننده استفاده می شود که از بروز درد و حساسیت جلوگیری می کند.

عوارض لیزر موهای زائد

در بیشتر موارد، لیزر مو عوارضی مانند سرخی، التهاب و کبودی پوست را در پی دارد که با مصرف پماد اکسید زینک یا کرم های ترمیم کننده می توان این حالات را از بین برد. در مورد افرادی که نسبت به لیزر مو حساسیت دارند، لیزر بر روی یک ناحیه ی کوچکی از بدن انجام می شود و بعد از گذشت یک هفته در صورت نبود عوارض لیزر بخش های دیگر بدن انجام می شود.

کلینیک لیزر موهای زائد در تبریز

کلینیک لیزر موهای زائد در تبریز با در اختیار داشتن نیروهای مجرب آماده ی ارائه ی خدمات لیزر مو به شما مشتریان عزیز می باشد. این مرکز مجهز به معتبرترین دستگاه های لیزر مو در جهان می باشد، دستگاه های بسیار قوی با قدرت پالس زدن سریع که در مدت زمان کوتاهی موهای زائد را از بین می برند.
مهم ترین ویژگی این مجموعه تنوع دستگاه های لیزر آن است که انواع پوست ها، ضخامت و جنس موها را پوشش می دهد. شما می توانید با خیالی آسوده به این کلینک مراجعه کرده و بعد از دریافت مشاوره های رایگان در جلسات لیزر درمانی شرکت کنید.