لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

کلینیک لیزرموهای زائد در اردبیل , معرفی مراکز لیزر مو و کلینیک های زیبایی در اردبیل

کلینیک‌های لیزر در اردبیل

مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل

لیزر موهای زائد یک روش زیبایی و البته پزشکی است. در این روش مقاومت موهای زائد به تدریج کاهش یافته و درنهایت منجر به از بین رفتن آن‌ها خواهد شد. به این ترتیب مراجعه کنندگان به نتایج قابل توجهی نزدیک می‌شوند. اشعه‌‌ای که از دستگاه‌های لیزر ساطع می‌شود، با نفوذ در درون مو، به ریشه رسیده و با تولید حرارت بالا، فولیکول‌های مو را ضعیف کرده و از بین می‌برد. در نتیجه؛ از رویش مجدد موهای زائد جلوگیری به عمل می‌آید. امروزه لیزر موهای زائد به یک روش دائمی و البته محبوب در میان خانم‌ها و آقایان تبدیل شده است. بیش از ۷۵ درصد از آقایان و البته ۸۵ درصد از خانم‌ها بعد از مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل، رضایت کافی داشته و بیش از ۹۰ درصد از موهای زائد خود را از دست داده‌اند. این نتایج برای افرادی که روزانه بیش از نیمی از وقت خود را به از بین بردن و یا تراشیدن موهای زائد اختصاص می‌دادند، بسیار لذت بخش است.

دست یافتن به نتایج مطلوب و راضی کننده در مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل

برای این که به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید، قبل از شروع اولین جلسه لیزر باید توسط پزشک متخصص مشاوره شوید. پزشک متخصص با آگاهی کامل از چرخه طبیعی رشد موهای زائد شما می‌تواند بهترین و مناسب‌ترین دستگاه را به شما معرفی کرده و تعداد جلسات کافی برای لیزر موهای زائد را نیز برای شما مشخص کند. میزان تخصص اپراتور نیز تاثیر زیادی در نتایج لیزر شما خواهد داشت. همانطور که گفتیم؛ لیزر موهای زائد یک روش پزشکی و درمانی است. در نتیجه؛ باید توسط افرادی صورت گیرد که تخصص کافی در این زمینه را داشته باشند. شما با انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل می‌توانید کمابیش از نتایج لیزر موهای زائد خود اطمینان حاصل کنید. در بهترین کلینیک‌های لیزر موهای زائد همواره از مجهزترین دستگاه‌های لیزر استفاده می‌شود.

چرخه رویش موهای زائد

هر تار مو دارای سه دوره است. این دوره‌ها توسط پزشک متخصص در مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل بررسی می‌شوند. اولین مرحله رویش مو، آنوژن (مرحله رشد) نام دارد. در مرحله آنوژن، همانطور که از نامش مشخص است، مو شروع به رشد و نمو می‌کند. دومین مرحله از چرخه زندگی مو به نام کاتوژن معروف است. در این مرحله مو از ریشه جدا می‌شود. سومین مرحله نیز با نام تلوژن شناخته می‌شود. در مرحله تلوژن موها شروع به ریزش می‌کنند. تمام این چرخه مابین ۸ تا ۱۸ ماه به طول می‌انجامد. اینکه در حالت کلی چند ماه طول بکشد، به نوع پوست و موی مراجعه کننده بستگی دارد.

لیزر موهای زائد بهتر است در چه فازی از چرخه زندگی مو اتفاق بیفتد؟

در فاز کاتوژن و تلوژن امکان رشد مجدد موهای زائد وجود دارد. بنابراین؛ بهترین فاز برای لیزر در مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل، فاز آنوژن یا رشد است. بهتر است بدانید که موها همگی نمی‌توانند در یک فاز از چرخه زندگی قرار داشته باشند. برخی در فاز آنوژن و برخی در فاز کاتوژن یا تلوژن خواهند بود. در نتیجه؛ برای اینکه ریشه تمام موهای زائد از بین بروند و نتایج مطلوبی را از لیزر موهای زائد خود کسب کنید، باید چندین جلسه متوالی به مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل مراجعه کرده و نظم جلسات را رعایت کنید. در صورتی که جلسات لیزر خود را به صورت متوالی طی نکنید، به نتایج مطلوبی دست نخواهید یافت.

عوامل موثر در تعداد جلسات لیزر

همانطور که گفتیم؛ همه موهای زائد تنها با یک جلسه لیزر از بین نخواهند رفت. به همین دلیل پزشک متخصص با در نظر گرفتن چرخه زندگی موهای زائد و خصوصیات دیگر، می‌تواند تعداد جلسات مورد نیاز برای مراجعه به مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل را برای هر فرد مشخص کند. عواملی چون ناحیه تحت درمان، نوع پوست، نوع مو و همچنین تراکم موهای زائد ناحیه تحت درمان در افزایش و یا کاهش تعداد جلسات لیزر موهای زائد در هر فرد موثر هستند. در حالت کلی؛ درمان بین ۴ تا ۸ جلسه صورت می‌پذیرد که این جلسات با فواصل زمانی ۳۰ تا ۴۵ روز به صورت کاملا متوالی باید طی شوند.

چه افرادی بیشترین تاثیر را از لیزر موهای زائد دریافت خواهند کرد؟

اولین اصل در لیزر موهای زائد این است که ملانین به همراه رنگدانه‌هایی که در فولیکول تولید شده‌اند، اشعه منتشر شده توسط دستگاه لیزر را به خود جذب کنند. هر چقدر موهای زائد شما تیره‌تر باشد، یقینا ملانین بیشتری دارد و به همین ترتیب، لیزر موهای زائد نتیجه مطلوب‌تری را روی موهای زائد تیره به همراه خواهد داشت. موهای رنگی مثل؛ خاکستری، سفید و یا بلوند نیز دارای ملانین کم‌تری بوده و در نتیجه درمان آن‌ها به سختی صورت می‌پذیرد. افرادی که دارای موهای زائد تیره رنگ هستند با اطمینان خاطر می‌توانند به مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنند.

ملانین در پوست افراد نیز وجود دارد. در صورتی که رنگ پوست شما تیره باشد و یا در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب تیره شده باشد، ممکن است در حین لیزر، سوختگی در ناحیه تحت درمان اتفاق بیفتد. این به این معنا نیست که افراد تیره پوست به هیچ عنوان نمی‌توانند به مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل مراجعه کنند! اگر پوست این دسته افراد در اثر آفتاب سوختگی تیره شده است، باید کمی صبر کنند تا علائم سوختگی از روی پوست آن‌ها از بین بروند. در صورتی پوست آن‌ها به صورت مادرزادی تیره باشد، باید با انتخاب مناسب‌ترین دستگاه لیزر، درمان خود را شروع کنند.

سخن پایانی

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که از طریق آن موهای زائد به صورت دائمی از بین می‌روند. امروزه بسیاری از افراد به مرکز لیزر موهای زائد در اردبیل مراجعه کرده و  از نتایج بدست آمده از لیزر موهای زائد خود رضایت کافی دارند. شما می‌توانید به بهترین کلینیک‌های لیزر در سراسر کشور مراجعه کرده و هر چه سریع‌تر موهای زائد و اضافی بدن و صورت خود را از بین ببرید. لیزر موهای زائد روی افراد سفید پوستی که دارای موهای زائد تیره و ضخیم هستند، بیشترین تاثیر را دارد. شایان ذکر است که درمان روی افراد تیره پوست و یا افراد دارای موهای بلوند، سفید و یا خاکستری قابل انجام و کمی سخت‌تر می‌باشد.

 

 

لیزر موهای زائد در اردبیل , لیزر مو در اردبیل , کلینیک و مرکز لیزر مو در اردبیل , کلینیک زیبایی در اردبیل , هزینه و قیمت لیزر موهای زائد در اردبیل , مرجع معرفی مراکز و کلینیک های زیبایی و لیزر مو در اردبیل