لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

پروتز گونه , هزینه و قیمت پروتز گونه با تزریق چربی , پروتز گونه با تزریق ژل

پروتز گونه , هزینه و قیمت پروتز گونه , پروتز گونه با تزریق چربی , پروتز گونه با تزریق ژل , عمل پروتز گونه , کلینیک تخصصی پروتز گونه , یروتز گونه با تزریق : پیری یک فرآیند طبیعی است ، و با گذشت سن آثار پیری ، بیشتر از هر چیزی در پوست و زیبایی ظاهری چهره خود را نشان می دهد . یکی از نشانه های پیری در صورت افتادگی گونه است . با افتادگی گونه ناحیه کنار فک هم افتاده می شود ، و چین و چروک هایی اطراف لب و بینی ظاهر می شود . گونه بخش بسیار مهم میانه صورت است و بدون شک داشتن گونه های برجسته و خوش فرم یکی از معیارهای زیبایی است ، و یکی از مهم ترین عوامل جذابیت صورت به شمار می رود ، انحناهای طبیعی گونه های پر به صورت جوانی و شادابی می بخشد .

پروتز گونه


با گذشت سن این جذابیت از بین می رود . امروزه با روش پروتز گونه ، می توان گونه هایی برجسته و جذاب داشت . در نظر داشته باشید ، که علاوه بر افرادی که با گذشت سن دچار افتادگی گونه شده اند ، افراد دیگری هم که می خواهند ، جذابیت و زیبایی چهره شان را بهبود ببخشند ، می توانند از عمل پروتز گونه استفاده کنند . معمولا افرادی که گونه ضعیفی دارند ، صورت آن ها باریک و صاف است و همچنین افرادی که به نسبت گونه هایی فربه دارند ، می توانند از عمل پروتز گونه برای زیبایی چهره شان استفاده کنند . بدون شک داشتن چهره زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شود . و با اعتماد به نفس بیشتر زندگی لذت بخش خواهد بود . پروتز گونه معمولا برای افراد بین سنین بیست تا چهل سال انجام می شود . برجسته کردن گونه در بسیاری موارد در از بین رفتن پف زیر چشم هم موثر است .

پروتز گونه می تواند به چند روش انجام شود .

  1. عمل جراحی پروتز گونه
  2. برجسته کردن گونه با تزریق ژل و چربی .

در عمل جراحی پروتز گونه بیمار در معرض خطر قرار دارد ، و عوارض آن برگشت ناپذیر است ، چرا که دائمی می باشد . و عوارضی چون عفونت و درست قرار نگرفتن پروتز و … بیمار را تهدید می کند .

ولی در روش پروتز گونه با تزریق چربی و ژل به دلیل دائمی نبودن برجسته سازی گونه ، حتی در صورت تزریق در محل اشتباه ، مشکلی پیش نخواهد آمد ، چرا که ژل ها و چربی ها بعد از مدتی جذب بدن خواهد شد .و عوارض برگشت پذیر است . دوره ی بهبودی پروتز گونه با تزریق ژل و چربی سریع می باشد .

در کلینیک لیزر مو و جوانسازی پوست پروتز گونه توسط پزشکان مجرب ، با روش تزریق ژل و چربی به صورت سرپائی انجام می شود . پروتز گونه با تزریق ژل و چربی یک روش کم تهاجمی بوده و نیازی به جراحی ندارد .متخصصین ما با بررسی فرم صورت شما و بررسی شرایط شما ، اقدام به برجسته سازی گونه می کنند . رویکرد پزشکان برای هر شخص با توجه به توازن ویژگی های کلی صورت وی متفاوت است .و این عمل پروتز گونه را بدون ایجاد ظاهر مصنوعی به گونه ای انجام می دهند ، که حالت طبیعی چهره حفظ شود .

روش انجام پروتز گونه با تزریق ژل و چربی

متخصصین امروزه به دنبال یافتن روش هایی جدید برای برای پروتز و برجسته سازی گونه با استفاده از تزریق ژل و چربی هستند ، که عوارض ناشی از آن برای بیماران کم بوده و حالت طبیعی چهره حفظ می شود . داشتن گون های برجسته باعث شادابی و جوانی چهره می شود . امروزه یکی از مهم ترین کابردهای تزریق ژل برجسته سازی و پر کردن گونه می باشد .

قیمت پروتز گونه

پروتز گونه با تزریق ژل

پروتز گونه با تزریق ژل : پروتز گونه با روش تزریق ژل یک روش غیر جراحی ، بدون خطر و عارضه است . در این روش ژل ها به آرامی در نواحی مورد نظر تزریق می شوند ، و در نتیجه با مشخص شدن خطوط اطراف گونه و ظاهر شدن برجستگی گونه ، چهره فرد جوان و شاداب می شود .تزریق ژل یک روش موثر در جوانسازی صورت است ، که ماندگاری آن از ۶ ماه تا یک سال می باشد . و دوره بهبودی آن هم سریع می باشد .

پروتز گونه با تزریق چربی

پروتز گونه با تزریق چربی : پروتز گونه با روش تزریق چربی هم یک روش غیر جراحی و بدون خطر و عارضه برای برجسته کردن گونه می باشد ، و در صورت صحیح بودن تزریق اثرات مطلوبی در پر کردن صورت و حل مشکل لاغری صورت دارد . و حتی اگر تزریق به صورت اشتباه هم انجام شود ، به دلیل اینکه از چربی بدن خود بیمار استفاده شده عارضه آن کم بوده و بعد از مدتی توسط بدن تجزیه شده و جذب می شود.

روش پروتز گونه با تزریق چربی بدین صورت است :

در اولین مرحله از گونه گذاری با روش تزریق چربی ابتدا ، پزشک چربی ها را از نواحی دیگر بدن که چربی اضافه دارند ، چون ران ، باسن و شکم با روش لیبوساکشن خارج کرده و بعد از غنی سازی چربی، آن را برای تزریق در گونه آماده سازی می کند ، و سپس با سرعت چربی را در گونه تزریق کرده و حجم اولیه را به آن بر می گرداند . ماندگاری روش تزریق چربی برای پروتز گونه از چند ماه تا چند سال متغیر است . در این روش امکان بروز واکنش آلرژیک ، به دلیل اینکه از چربی بدن خود بیمار استفاده می شود ، وجود ندارد ، پس روش امنی به شمار می رود .

تزریق ژل و چربی به گونه ها باعث برجسته شدن گونه ها و برگشتن حجم از دست رفته ی گونه ها می شود ، و باعث می شود ، نیمرخ فرد زیباتر و جذاب تر باشد . برای بازگرداندن شکل و حجم از دست رفته ی گونه ، تزریق باید در اطراف اوربیتال ریم ، یعنی جایی باشد ، که افتادگی گونه از آنجا شروع شده است . این کار باید با دقت تمام و توسط تکنیک های عمیق تری انجام شود ، تا خطر بروز بی نظمی ها کم باشد . برای طبیعی تر به نظر رسیدن عمل گونه گذاری باید در جلوی گونه ، و روبه روی بخش خارجی استخوان گونه انجام شود ، تا چشم ها هم به سمت بالا کشیده شوند . در عمل پروتز گونه ، گونه با استفاده از شکاف هایی که در دهان یا زیر پلک ایجاد شده قرار داده می شود .

با تزریق ژل و چربی درگونه ، گونه ها برجسته شده و گوشه ی خارجی گونه ها بالا می رود ، تا گونه ها و بخش پایین چشم تناسب بهتری داشته باشند .

مزایا و کاربرد های پروتز گونه

پروتز گونه ، با برجسته شدن و پر کردن گونه ها زیبایی و جذابیت چهره را دوچندان می کند . و اگر پروتز گونه با تزریق ژل و چربی انجام شود ، عوارض و خطرات ناشی از آن کم بوده و نتیجه دلخواه به دست می آید . از جمله کاربردها و مزایای پروتز گونه با تزریق ژل و چربی عبارتند از :

  • باعث بهبود برآمدگی استخوان گونه می شود .
  • باعث بهبود و ایجاد تقارن و توازن در صورت می شود .
  • مشکل لاغری صورت را که در اثر بالا رفتن سن ، کاهش وزن و لاغر شدن صورت که صاف و افتاده شده است را با حجیم کردن گونه ها حل می کند .

مراحل انجام پروتز گونه

بدون شک انتخاب پزشک حاذق و باتجربه در کسب نتیجه ی رضایت بخش و مطلوب بسیار تاثیر گذار است . از این رو توصیه ما به شما این است ، که قبل از انجام عمل پروتز گونه و هرگونه عمل زیبایی ابتدا به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید ، و حتما جلسه مشاوره ای با پزشک انجام دهنده عمل پروتز داشته باشید .

متخصصین ما در کلینیک لیزر مو آماده ی راهنمائی و مشاوره رایگان شما در زمینه پروتز گونه هستند . متخصص در جلسه مشاوره عمل جراحی پروتز گونه ، سلامت جسمی و روحی شما را بررسی می کند ، در مورد سابقه ی پزشکی با شما صحبت می کند .اهداف و انتظارات شما را برآورد می کند ، و توصیه های لازم در مورد کاشت گونه و عمل جراحی پروتز گونه را در اختیار شما قرار می دهد . همچنین پزشک در هنگام مراجعه در مورد چهره آینده فرد با او صحبت می کند و برنامه درمانی با هدف بزرگ کردن گونه ها را با تزریق ژل و چربی طرح ریزی می کند . و شما می توانید با تقبل هزینه و داشتن آگاهی اطلاعات کامل نسبت به عمل پروتز گونه اقدام کنید .

می توان به گونه در حین عمل پروتز هایلایت قرمز داد تا گونه ظاهری جوان و طبیعی پیدا کند ، این کار با ایجاد سایه و خطوط کناری عملی می باشد و در حین انتخاب محل تزریق به اجرا در می آید . در پروتز گونه با روش غیر تهاجمی و بدون عمل جراحی پروتز گونه ، اجزای دیگر صورت هم به سمت بالا کشیده می شود ، چرا که استخوان گونه‌ی بالا رفته تمام محل‌های مناسب در جوانسازی صورت را برجسته می‌سازد.

پروتز گونه و یا کاشت گونه با تزریق ژل و چربی شامل مراحل زیر می باشد :

ارزیابی صورت و علامت‌گذاری

در پروتز گونه با روش تزریق ژل و یا چربی ، ابتدا متخصص مجرب شکل صورت ، رنگ پوست و رنگ رنگدانه ها را بررسی می کند ، و نواحی از صورت که قرار است با پروتز بالا برده شود را ارزیابی می کند ، و سپس نقاط حساس و مهم صورت که محل های مناسبی هستند ، علامت گزاری می شود ، و ضمنا از این نواحی عکس گرفته می شود .

تمیز کردن محل تزریق و بی حسی

محل تزریق باید تمیز باشد ، برای این کار از نواحی مد نظر با مواد آنتی باکتریال شسته می شود . برای کاهش درد ناشی از تزریق ژل و یا چربی می توان از تزریق موضعی داروی بی حسی استفاده کرد ، یا می توان از خنک کننده و پماد بی حسی برای بی حس کردن پوست و نداشتن احساس درد و ناراحتی استفاده کرد .

تزریق ژل یا چربی

تزریق ژل یا چربی در عرض چند ثانیه انجام می شود . بعد از عمل تزریق صورت ماساژ داده می شود ، و نتیجه کار ارزیابی می شود و در صورت کافی نبودن تزریق دوباره انجام می شود . کل فرآیند تزریق ۱۵ دقیقه الی ۱ ساعت طول می کشد ، و این بستگی به ناحیه ی تحت درمان دارد .

پاکسازی و بهبود

بعد از کسب نتیجه ی رضایت بخش از پروتز گونه بدون عمل جراحی و با استفاده از روش تزریق ژل و یا چربی ، تمام علامت گزاری ها پاک می شود . و برای کاهش تورم و ناراحتی از کمپرس سرد استفاده می شود . ناحیه تحت درمان ممکن است ، به مدت چند روز حساس باشد و نیاز به مراقبت داشته باشد ولی عوارض ناشی از پروتز گونه و رفع افتادگی گونه آنقدر زیاد و دردناک نیست که احتیاجی به استفاده از مسکن باشد .

دوره بهبودی پروتز گونه

دوره بهبودی پروتز گونه ، یا روش تزریق ژل یا چربی سریع است . داشتن مقداری پف و کبودی و یا حساسیت و التهاب در محل تزریق کاملا طبیعی و شایع بوده و بعد از مدت چند روز برطرف می شود . بیمار بعد از عمل گونه گزاری و پروتز گونه و یا پروتز لب می تواند ، فعالیت های روزانه خود را انجام دهد .

بهتر است که به توصیه های پزشک بعد از عمل پروتز عمل کرد . برخی از توصیه هایی که پزشک به بیمار دارد ، این است که به مدت دو هفته در معرض نور خورشید قرار نگیرد ، و از رفتن به حمام بخار و سونا خودداری کند . تا مدت ۷ روز از هیچ درمان دیگری برای ناحیه استفاده نکند و به مدت ۱۲ ساعت بعد از عمل پروتز اصلا آرایش نکند .

نتایج حاصل از پروتز گونه با تزریق ژل و چربی به زودی قابل مشاهده است . داشتن مقداری کبودی و ورم شایع است و می توان برای کاهش ورم از کمپرس سرد استفاده کرد . مدت زمان از بین رفتن تورم به ماده ی تزریق شده بستگی دارد ، ولی در حالت کلی بخش بزرگی از کبودی و قرمزی طی ۱ هفته الی ۱۰ روز از بین می رود .

عوارض ناشی از پروتز گونه

مانند هر عمل زیبایی دیگر ، عمل پروتز گونه هم خالی از عوارض نیست ولی این عوارض طبیعی هستند و خیلی زود برطرف می شود . معمولا تزریق ژل در گونه بدون درد است . ولی در تزریق ژل به لب خیلی کم احساس درد وجود دارد .
از جمله عوارض تزریق ژل و چربی در گونه ، می توان به کبودی ، تورم ، قرمزی ، التهاب و درد و خونریزی ناچیز اشاره کرد ، که طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از تزریق برطرف می شود. در تزریق چربی به دلیل استفاده از چربی بدن خود بیمار واکنش آلرژیکی وجود ندارد و واکنش آلرژیک موجود در تزریق ژل به زودی برطرف می شود .

هزینه و قیمت پروتز گونه با تزریق چربی و ژل

هزینه و قیمت پروتز گونه با تزریق ژل و چربی به عواملی مختلفی ، چون تجربه و مهارت پزشک ، منطقه ی جغرافیایی ، نوع و شرکت سازنده ژل مصرفی ، مقدار ماده ، تعداد دفعات ترزیق برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه و انتظارات بیمار بستگی دارد . و هزینه پروتز در بین افراد مختلف متفاوت می باشد .

نتیجه گیری

عمل تزریق ژل و چربی در گونه یکی از موثرتری روش ها برای برجسته کردن گونه ها می باشد . تقریبا بدون عوارض است . عمل تزریق کم تهاجمی بوده و سرپائی انجام می شود و مانند عمل جراحی پروتز گونه نیاز به استراحت طولانی مدت و مراقبت ویژه ، در صورت صحیح نبودن پروتز ندارد . هزینه و قیمت پروتز گونه هم به تبحر جراح و محل جغرافیایی ، نوع بیهوشی و نوع پروتز بستگی دارد .