لیزر لند
لیزر لند , لیزر موهای زائد , لیزر مو , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد

لیفت ابرو , بهترین روش های لیفت و بالا کشیدن ابرو , هزینه و قیمت لیفت ابرو

لیفت ابرو , بهترین روش های لیفت و بالا کشیدن ابرو , هزینه لیفت ابرو , قیمت بالا کشیدن ابرو ها , کلینیک تخصصی لیفت ابرو , بهترین مرکز لیفت و بالا کشیدن ابرو : چشم ها بیشترین سهم در جذابیت و زیبایی را دارند و اولین عضوی هست که توجه افراد در هنگام صحبت کردن با فرد دیگر به آن جذب می شود .، یداشتن چشم های باز و درشت قطعا باعث زیبایی و جذابیت دو چندان می شود . از طرفی ابروهای بالا و کشیده باعث باز شدن و درشت به نظر رسیدن چشم ها می شود . بالا بودن ابروها حس اعتماد به نفس و جوانی را به همراه دارد ، در بانوان شکل نرمال ابروها بدین صورت است ، که ابتدا و انتهای آن ها در یک سطح ، و وسط ابروها بالاتر باشد .

لیفت ابرو

به مرور زمان و با گذشت سن و شل شدن عضلات ، ابروها دچار افتادگی می شوند ، و این افتادگی باعث خسته ، عصبانی یا حتی بسته به نظر رسیدن چشم ها می شود ، و زیبایی و جذابیت فرد را از بین ببرد .اگر شما هم جز دسته افرادی هستید ، که این افتادگی ابرو شما را ناراحت و آزده خاطر می کند ، باید بگوییم که جای نگرانی وجود ندارد . امروزه با یک روش ساده ، می توان این تغییرات را از بین برد ، و به چهره ی شما ظاهری جوان تر و شاداب تر داد . این روش لیفت ابرو می باشد .

بالا کشیدن ابروها یک روش موثر برای ایجاد ظاهری جوان می باشد .یک ظاهر خسته و سالخورده، می‌تواند از طریق لیفت ابرو یا بالا کشیدن ابرو و پیشانی اصلاح شود، که در آن پوست پیشانی کشیده و سفت می‌شود و به صاف شدن خطوط و چین‌وچروک و جوان‌سازی ناحیه بالایی صورت منتهی می‌گردد . لیفت ابرو یک عمل جراحی زیبایی به شمار می رود ، که با بالا کشیدن ابروها ، باعث باز شدن و درشت شدن چشم ها می شود .

لیفتینگ ابرو یا همان بالا بردن ابرو یک عمل زیبایی محبوب به شمار می رود ، و به دلیل اینکه یک روش غیر تهاجمی و امن است و نیازی به بستری شدن ندارد ، روز به روز به محبوبیت آن افزوده می شود . و اگر همراه با عمل جراحی لیفت صورت و جراحی پلک انجام شود ، نتایج حاصل از آن بهتر و طولانی مدت تر خواهد بود . عمل جراحی لیفتینگ ابرو یا همان بالا کشیدن ابرو به تنهایی یک روش بسیار موثر است ، این عمل به همراه جدیدترین تکنیک ها و روش ها چون بالا کشیدن ابرو به وسیله ی آندوسکوپی یا جراحی باز و یا لیفتینگ ابرو با تزریق بوتاکس یا تزریق ژل و یا چربی می تواند ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، بدون هیچ دردی ، بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد ، و همچنبن دوره ی ریکاوری کوتاه مدتی داشته باشد . برای از بین بردن چین و چروک گردن و افتادگی گردن هم از روش  لیفت گردن استفاده می شود . در این مقاله در مورد انواع روش های بالا کشیدن و لیفت ابرو بیشتر صحبت خواهیم کرد .

در کلینیک لیزر مو انواع روش های بالا بردن و لیفتینگ ابرو توسط مجرب ترین متخصصین به شما ارائه می شود . بسته به شرایط و انتظاراات شما متخصصین یکی از روش های لیفتینگ ابرو با بوتاکس  و یا  بالا کشیدن ابرو با نخ را برای شما در نظر می گیرد .

چه افرادی برای لیفتینگ ابرو یا بالا کشیدن ابرو مناسب می باشند ؟

عمل لیفتینگ ابرو نتایج بسیار مطلوبی برای بالا کشیدن ابروها و بهبود ظاهر ابروهای افتاده دارد و برای درمان و بالا بردن ابروهایی که خسته و اخمو به نظر می رسند ، مناسب است . عمل لیفت ابرو تاثیر خیلی زیادی در از بین بردن خطوط افقی چین و چروک روی پیشانی ، لیفتینگ پیشانی، رفع شیار بین ابرو و بالای پلک و کشیدن ابرو را دارد . بیشتر متقاضیان انجام عمل لیفت ابرو بین ۴۰ تا ۶۰ سال سن دارند ، و این روش برای بر طرف کردن شیارها و چروک های عمیق بالای چشم و پیشانی نتیجه ی مطلوبی دارد .

فرد متقاضی برای انجام عمل لیفت ابرو باید آگاهی کامل در زمینه قابلیت ها و عدم قابلیت های این روش داشته باشد ، و سطح انتظار معقولی از نتیجه ی کار داشته باشد . افرادی کاندیدای مناسبی برای انجام عمل لیفتینگ ابرو و یا بالا کشیدن ابرو هستند ، که از سلامت کافی جسمانی برخوردار باشند . برای اشخاصی که پوست کلوئیدی دارند ، و یا زخم های کلوئیدی روی پوست خود دارند ، باید در انجام عمل لیفت ابرو احتیاط داشته باشند و حتما قبل از انجام این عمل با متخصص و پزشک حاذق در این زمینه مشورت داشته باشند و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد ، به این عمل زیبایی اقدام کنند .

عمل لیفتینگ ابرو برای کسانی هستند که به دنبال راه حلی برای بر طرف کردن شیارها و چروک های عمیق بالای چشم و پیشانی خود هستند ، گزینه ی مناسبی است .همچنین این روش برای افرادی که ابروهای آنها تازه شروع به افتادن کرده و یا افرادی که به دنبال یک لیفت ظریفی هستند ، ایده آل می باشد . و به دلیل اینکه یک روش غیر تهاجمی است و نیازی به عمل جراحی نیست ، برای افرادی که تمایل به رفتن زیر تیغ را ندارند ، گزینه ی مناسبی می باشد .

استفاده از بوتاکس برای بالا کشیدن ابرو

برای افرادی که تمایل به بالا کشیدن ابرو و رفع افتادگی ابرو را دارند ، به دنبال بهبود ظاهر کلی ابرو و رفع خط اخم با روش های سریع و آسان هستند ،  انواع روش های تزریقی می تواند ،گزینه مناسبی باشد . و برای کسانی که نیاز به تغییرات اندک دارند ، تزریق بوتاکس مناسب است . بوتاکس از طریق شل کردن عضلات اطراف چشم و پیشانی ، منجر به باز شدن خطوط روی پیشانی و رفع چین و چروک های ناشی از اخم روی پیشانی می شود ، و پوست را صاف می کند .

در واقع با شل شدن عضلات اطراف ابرو با تزریق بوتاکس ، پوست ظاهری شفاف تر ، شاداب تر و جوان تر خواهد داشت و ابروها بالا کشیده شده و چهره شما جذاب تر و جوان تر به نظر می رسد . امروزه تزریق بوتاکس پیشانی از محبوبیت زیادی برخوردار است . تزریق بوتاکس نیاز به عمل جراحی برای بالا کشیدن ابرو را به تاخیر می اندازد . و منجر به راحت شدن این عمل ها می شود. تزریق بوتاکس برای متوقف کردن خطوط دور چشم و خطوط بین ابروها هم خیلی مناسب است .

چگونگی تزریق بوتاکس برای بالا کشیدن ابرو

از تزریق بوتاکس می توان ، برای بالا کشیدن اندک ابرو و رفع خطوط افقی ایجاد شده در پیشانی برای ایجاد ظاهر بهتر و جوان تر استفاده کرد ، برای این کار بوتاکس در داخل یا اطراف ماهیچه های مشخص در صورت تزریق می شود .عمل تزریق بوتاکس برای بالا کشیدن ابرو حدود چند دقیقه طول می کشد . و ماندگاری آن به مدت ۳ الی ۵ ماه می باشد . برای اینکه بیمار هیچ دردی را در حین عمل تزریق برای بالا کشیدن پیشانی احساس نکند ، از یک کرم بی حس کننده استفاده می شود . بعد از تزریق ممکن است ، کمی ورم یا کبودی مشاهده شود ، که این آثار شایع و طبیعی می باشد ، و بعد از گذشت ۲ الی ۳ هفته از بالا کشیدن ابروها با روش تزریق از بین می رود . و صورت شما جوان تر ، جذاب تر و شاداب تر می شود .

با استفاده از تزریق بوتاکس برای بالا کشیدن ابروها ، حالت و موقعیت ابروها در چهره بهبود می یابد ، این عمل به طور ظریف و کاملا طبیعی پوست پیشانی را بالا می کشد و در واقع عمل لیفت پیشانی را انجام می دهد . تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک های دور چشم و خطوط اخم عالی است و پوست را شاداب و صاف کرده و چهره را جوان تر می کند . با تزریق بوتاکس نه تنها چین و چروک ها از بین می روند ، بلکه روند تشکیل چین و چروک های جدید و پیر شدن پوست را به تعویق می اندازد . تزریق بوتاکس نیاز به عمل جراحی برای بالا کشیدن ابرو را به تاخیر می اندازد .

نتایج بررسی های انجام شده در این حوزه نشان می دهد در زمانی که تزریق بوتاکس وجود نداشت، جراحان ده برابر زمان حاضر عمل جراحی بالا کشیدن ابرو را برای بیماران خود انجام می دادند و این موضوع نشان دهنده اثربخشی استفاده از این روش در زمان حاضر است.

تزریق بوتاکس یک روش امن و غیر تهاجمی برای بالا کشیدن ابروها می باشد ، که نیازی به عمل جراحی در آن وجود ندارد ، و گذشته از زیر تیغ نرفتن عمل جراحی ، هزینه ها و عوارض آن را هم در پی ندارد . دوره ی ریکاوری تزریق بوتاکس برای بالا کشیدن ابرو بسیار سریع و آسان است .  بعد از تزریق بوتاکس نیازی به استراحت نیست و شما می توانید ، به فعالیت های روزانه خود برگردید . برای گرفتن نتایج بهتر تزریق بوتاکس برای بالا کشیدن ابروها می تواند ، با روش های دیگری هم ترکیب شود .هزینه ی تزریق بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد ، و این هزینه در بین افراد مختلف متفاوت است .

بالا کشیدن ابرو ها با نخ

در روش بالا کشیدن ابرو با نخ یا لیفت نخ ، از نخ‌های مخصوص غیر جذبی در زیر بافت پوست استفاده می‌شود ، بدین ترتیب که بخیه های خیلی ریزی با سوزن های باریک و ظریف زده می شود ، و با گرفتن و جمع کردن پوست شل شده ، تشکیل کلاژن ها در اطراف پوست ابرو ، گونه ، غبغب و گردن تحریک شده و منجر به صاف شدن و بالا کشیدن ابروها می شود .

در تکنیک لیفتینگ نخ برای بالا کشیدن ابروها ، ابروهای افتاده به جای قبلی خود بر می گردند ، و بالا کشیده می شوند . لیفت با نخ یک عمل جراحی است ، که پوست گردن را کشیده  و سفت کرده و ظاهری جوان به آن می بخشد .این عمل اغلب در ترکیب با عمل کشیدن پوست صورت انجام می‌شود؛ البته می‌تواند به تنهایی نیز انجام شود. عمل لیفت گردن می‌تواند دسته خطوط موجود بر روی پوست و همچنین پوست و چربی اضافی موجود در گردن را از بین ببرد و ظاهری زیبا و جوان به آن ببخشد . هزینه بالا کشیدن ابرو با لیفت نخ در بین افراد مختلف متفاوت است .

عمل بالا کشیدن ابرو با لیفت نخ ، یک روش غیر تهاجمی است ، و عوارض و خطرات ناشی از لیفت صورت با نخ بسیار کم است و به ندرت پیش می آید . و ممکن است بعد از عمل لیفت نخ پوست شما دچار کمی تورم و کبودی شود ، که در طی چند روز از بین می رود . با بالا کشیدن ابروها در روش لیفت با نخ ، ابروها در حد کم تا متوسط به طور طبیعی بالا کشیده می شوند .

میزان بالا رفتن ابروها در این روش کاملا طبیعی است و خیلی مصنوعی به نظر نمی رسد ،  و قسمت بیرونی ابروها بیشتر از قسمت درونی بالا کشیده می شود . با بالا کشیده شدن ابروها به روش لیفت نخ ، چشم ها بازتر و درشت تر شده و چهره شما جوان و جذاب می شود و در نظر داشته باشید که نتایج حاصل از عمل لیفتینگ نخ دائمی نمی باشد ، و بعد از گذشت ۱۲ الی ۱۸ ماه تجزیه می شود و از بین می رود . و نیاز دوباره به انجام عمل لیفت نخ می باشد .

عوارض لیفت ابرو

بدون شک هیچ عمل زیبایی بدون عوارض نخواهد بود . عوارض ناشی از عمل بالا کشیدن ابرو و لیفت پیشانی موقتی هستند  و به زودی از بین می روند .برخی از این عوارض شایع عبارتند از : کبودی ، تورم ، باقی ماندن جای زخم ، تشکیل لخته خون زیر پوست ، بروز مشکلاتی در بازسازی پوست و حساسیت به مواد بی حس کننده . همچنین در بالا کشیدن ابروها احتمال آسیب  رسیدن به عصب های پوست و از دست دادن حس عصب ها در آن ناحیه از صورت وجود دارد. همچنین در صورت انجام جراحی  برای بالا کشیدن پیشانی امکان بروز عفونت یک تا شش هفته پس از عمل وجود دارد.

هزینه و قیمت لیفت ابرو و بالا کشیدن ابرو

هزینه و قیمت لیفت ابرو و بالا کشیدن ابرو در بین افراد مختلف بر حسب انتظارات و خواسته های فرد ، روش استفاده شده برای لیفت ، تجربه و مهارت پزشک ، حق الزحمه پزشک و منطقه ی جغرافیایی متفاوت است . برای آگاهی از هزینه های لیفت ابرو در کلینیک لیزر مو می توانید با مشاورین ما در کلینیک تماس حاصل فرمایید .

لیزر موهای زائد


کلینیک لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست با لیزر در اصل یک کلینیک مجهز به سیستم های لیزری در تمام زمینه های زیبایی به ویژه برای جوانسازی پوست و لیزر مو می باشد. همچنین تمامی تزریقات زیبایی اعم از تزریق بوتاکس ؛ تزریق ژل , تزریق چربی , پروتز لب , پروتز چانه , پروتز گونه در این کلینیک زیبایی نیز انجام می شود.

برای کشب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در کلینیک لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست تماس بگیرید. روشی نوین در پیش روی شما خواهیم گذاشت.