لیزر لند
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

لیست قیمت و هزینه لیزر موهای زائد کل بدن , صورت , بیکینی , زیر بغل , فول بادی

دسته بندی ها : مقالات 12 بهمن 1399 همکار وردپرس 2163 بازدید

تعرفه خدمات لیزر موهای زائد , قیمت و هزینه لیز مو در کلینیک های زیبایی کشور

لیزرلند | انتخاب کلینیک لیزر مو به دلیل وجود قیمت های رقابتی بسیار سخت شده است از این رو قصد داریم در این بخش به معرفی کلینیک های زیبایی و لیز مو بپردازیم که لیست قیمت لیز موهای زائد بدن , بیکینی, زیر بغل , لیزر موی صورت , بازوها و تمامی نواحی بدن را ارائه می کنند . شما می توانید بهترین کلینیک لیزر مو  را در اینجا انتخاب کنید.

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد با دستگاه های مختلف

قبل اینکه در خصوص هزینه لیزر موهای زائد در رابطه با انواع دستگاه های لیزر بپردازیم بهتر است برخی از نکات مهم در رابطه با لیزر موهای زائد و دستگاه لیزر مو بدانیم . با ما هماره باشید و مطالب این برگه را با دقت مطالعه کنید تا اطلاعات دقیقتری راجع به قیمت لیزر موهای زائد داشته باشید .

انواع دستگاه های لیزر مو که در بازار سرازیر می شود بسیار متنوع است و هر کدام ویژگی های خود را دارند . لذا هر چه دستگاه برند قدرتمندی و قوی تری داشته باشد تعداد شات هایی که استفاده می شود بطبع دارای هزینه بالایی خواهد بود . همچنین دستگاه های قدرتمند تاثیر گذاری بیشتری به نسبت بقیه خواهند داشت البته دلیل هزینه بالای لیزر با این نوع از دستگاه ها هم نگهداری و تعویض زود به زود فاش لامپ دستگاه ها است.

دستگاه هایی مانند اس اچ آر ؛ آی پی ال و ایلایت دستگاه های ارزانتری می باشند و انجام لیزر با این دستگاه ها هزینه پایین تری نیز دارند. اما مشکل مهمی که در انجام لیزر موهای زائد دبا این دستگاه ها هست این هست که بازگشت پذیری مو بعد از مدت کوتاهی دیده می شود . لذا برای جلوگیری از این بازگشت مو باید هر سال یکی دوبار با تشخیص متخصص لیزرمو انجام لیزر کنید.

قیمت لیزر موهای زائد با ipl


همچنین در استفاده از این دستگاه ها به تعداد جلسات لیزر موی زیادی نیاز خواهید داشت . همچنین برای برخی از انواع پوست های و موها ممکن است جواب قطعی ندهد. لذا بیشترین کاربرد این نوع از دستگاه ها در کلینیک های زیبایی ضعیف می باشد و یا در سالن های زیبایی نیز از این دستکاه ها استفاده می کنند .

در نهایت به دلیل تعداد بالا بودن جلسات در استفاده از دستگاه های نوری برای لیزر مو هزینه بالاتر خواهد رفت .

در مقابل لیزر اس اچ آر یا ایلایت و آی پی ال می توان دستگاه های قدرتمند و بسیار موثر مانند دستگاه لیزر الکساندرایت , دستگاه لیزر دایود و دایود الکس را که گرانتر نیز هستند را معرفی کرد. به دلیل قدرت این دستگاه ها و نیز هزینه بالای نگهداری آنها , انجام لیزر مو با آنها هزینه بالایی را خواهد داشت. اما از طرف دیگر به دلیل بالا بودن قدرت لیزر الکساندرایت یا دایود الکس تعداد جلسات تا 6 مورد نیز کاهش می یابد که در این صورت هزینه تقریبا به سطح همان دستگاه های اس اچ آر نیز نزدیک می شود. البته باید به یک نکته نیز در تعیین تعداد جلسات توجه کنیم :

تعیین تعداد جلسات لیزر موهای زائد جهت اعلام هزینه و قیمت لیزر مو

خوب می دانیم که یکی از موارد مهم در تعیین قیمت لیزر موهای زائد نوع دستگاه و کلینیک زیبایی است که آن را انتخاب کرده ایم . اما دستگاه یکی از فاکتورهای تعیین هزینه لیزر موهای زائد است مواردی مانند : نوع پوست و رنگ پوست فرد متقاضی نیز بسیار دخیلی است در هزینه لیزر چرا که پوست های تیره به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند و همچنین موهای روشن , لذا هر چه پوست شما سفیدتر و مو تیره تر باشد تعداد جلسات کمتر و در نهایت نتیجه نهایی نیز رضایت بخش تر خواهد بود .

فلش لامپ و تعویض آن در دستگاه لیزر بعد از اتمام عمرش

هر دستگاه لیزر چه لیزر الکساندرایت باشد و چه دایود یا اس اچ آر هر کدام فلش لامپی دارند که با استفاده تعداد شات های هر دستگاه لیزری عمرش پایان میباد . در اصل بر اساس این فلش لامپ تعداد شات های مفید یک دستگاه لیزر مو را تعیین می کنند که بعد از اتمام این تعداد نیاز به تعویض فلش لامپ می باشد.باید توجه داشته باشید که در صورتی که عمر این فلش لامپ ها پایان پذیرد انجام عمل لیزر موهای زائد بدون نتیجه خواهد بود. و حتما باید تعویض شود.

اما در رابطه با این فلش لامپ ها باید توضیح بدم که متاسفانه خیلی از کلینیک های لیزر مو و زیبایی علارغم اینکه می دانند شارژ دستگاه کم شده است ولی باز اقدام به انجام لیزرمی کنند که هیچ نتیجه مثبتی را در پی ندارد که هیچ احتمال سوختگی روی ناحیه درمان نیز خیلی زیاد می باشد.

استفاده از دستگاه لیزر دایود و یا الکساندرایت برای لیزر موهای زائد توصیه می شود و سایر دستگاه ها به دلیل قدرت کمتر و جوابدهی پایین زیاد قابل توصیه نمی باشند ولی در خیلی از موارد همان دستگاه های ارزان قیمت نیز جوابدهی خوبی داشته اند.

قیمت و هزینه لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی ( ناحیه تناسلی زنان)

یکی از مهمترین نواحی که متقاضیان زیادی برای انجام لیزر آن اقدام می کنند ناحیه بیکینی یا همان ناحیه تناسلی بانوان است . به دلیل حساس بودن این ناحیه هزینه و تعداد جلسات ان به نسبت سایر نواحی بدن بیشتر می باشد.

قبل از اینکه از قیمت لیزر ناحیه بیکینی حرف بزنیم و عوامل متعدد در تعیین تعداد جلسات و هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را بیان کنیم ابتدا در رابطه با مزایای لیزر بیکینی مطالبی را بیان می کنیم :

داشتن پوست لطیف و نرم و شفاف برای هر زنی اهمیت بالایی دارد و همیشه به دنبال براورده کردن خواسته خود می رود . با وجود فناوری جدید لیزر مو می توان گفت دیگر نیازی به استفاده از راه های خطرناک برای شفاف و لطیف کردن پوست به ویژه پوست ناحیه بیکینی خواهید داشت . از مزایای لیزر بیکینی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • لطافت و شفاف شدن پوست
 • رفع تیرگی ناحیه بیکینی
 • بالا رفتن کیفیت رابطه جنسی
 • صاف و روشن شدن ناحیه بیکینی
 • از بین رفتن موهای زائد به صورت دائمی از ناحیه تناسلی
 • بالا رفتن اعتماد به نفس بانوان
 • استفاده از انواع لباس های باز برای شنا در استخرهای عمومی و کنار سواحل

و بسیار از موارد دیگر که بعد از انجام لیزر مو های زائد بیکینی بدا ندست خواهید یافت برای مطالعه بیشتر در رابطه با لیزر موهای زائد بیکینی می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

لیزر موهای زائد بیکنی

اما در رابطه با عوامل موثر در تعیین قیمت و هزینه لیزر موهای زائد بیکینی باید توضیح دهیم که همانند انگه در بالا نیز اشاره کردیم مواردی مانند انتخاب کلینیک لیزر مو , انتخاب دستگاه مد نظر برای لیزر مو , رنگ و نوع پوست , وسعت ناحیه درمان , رنگ و جنس موی ناحیه بیکینی  و…

در برخی از بانوان ناحیه بیکینی سطح وسیعی ندارد و همچنین مقدار موهای زائد کمتری نیز دارد بطبع هزینه انجام لیزر و تعداد جلسات نیز برای آن کمتر خواهد بود و همچنین برعکس این موارد دارای هزینه بالا و درنهایت تعداد جلسات زیاد نیز می باشد.

معرفی دستگاه های لیزر مو به صورت کامل

ویژگی های دستگاه لیزر الکس دایود Diode Alexandrite Vikini Plus

حداکثر انرژی120 ژول , سرعت بالا تا 10 هرتز ( از 5 تا 10 هرتز) , مجهز به سیستم خنک کننده سطح پوست تا 10 درجه , سطح مقطع سری آن 115*12 میلی متر می باشد , دارای لنز هماهنگ کننده برای یکنواختی پخش انرژی ( تشعشع) , مجهز به لیزر سورس آلمانی , دارای دو هندپس دایود 808 نانومتری و الکساندرایت 755 نانومتری , ساخت کشور آلمان

ويژگيهای دستگاه لیزر دایود Epilia RF

انرژی بالای 60 ژول , دارای هندپیس آرگونومیک , دارای سرعت بالا از یک تا 10 هرتز , سنسور خنک کننده پوست از دو درجه تا -5 درجه , سطح مقطع 11*12 میلی متر , دارای لنز یک نواخت کننده تشعشع , مجهز به سیستم rf با توان 150 ژول برای جوانسازی پوست

ويژگي دستگاه ایلایت اس اچ آر Elight SMQ SHR

کنترل هوشمند دما با سنسور الکتریکی
سرعت بالا در عمل لیزر و تعداد زیاد پالس در یک شات نوری
دارای دو هندپیس آرگونومیک و تخصصی
ترکیب خیلی حرفه ای سیستم آر اف و آی پی ال
دارای صفحه نمایش لمسی برای تنظیم پارامترها
دارای سیتم خنک کننده خیلی قوی و ترکیبی
دارای پروتکل درمانی برای موهای متعدد و پوست های مختلف

سوالاتی پیرامون قیمت لیزر موهای زائد

سوالات لیزر مو های زائد : قبل از هر چیز توضیحاتی در رابطه با اینکه چرا لیزر موهای زائد امروزه جای تمام روش های سنتی برای از بین بردن موی زائد بدن را گرفته است می دهیم . مهمترین دلیل برای این امر سرعت انجام کار و ماندگاری بلند مدت نتیجه آن می تواند باشد. هرچند لیزر موهای زائد روشی پیشرفته و مناسب برای از بین بردن موهای زائد بدن است ولی همچنان بیش از 80 درصد مردم از روشهای سنتی (مانند : تراشیدن با تیغ , اپیلاسیون , وکس , موم و … )برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده می کنند. دلیل این مورد را هم می توانیم در هزینه بالای لیزر مو بدانیم .

انتخاب یک کلینیک لیزر مو که دارای قیمتی مناسب باشد نیز خیلی سخت شده است . چرا که اکثر کلینیک ها دارای متخصص ویژه برای لیزر موهای زائد نیستند که این هم یکی از مهمترین دغدغه های مراجعین برای عمل لیزر مو می باشد. و مهمترین دغدغه مراجعین در رابطه با هزینه لیزر مو و تعرفه های خاصی که هر کلینیک لیزر برای خود ارائه می دهد . بارها انواع لیست قیمت لیزر موهای بدن را بر روی تراکتها دیده ایم و برای هر ناحیه از بدن قیمت لیزر خاصی را تعریف کرده اند . وقتی فرد متقاضی این لیست را می بیند سوالاتی به ذهنش می رسد در زیر به برخی از این سوالات که در پیرامون قیمت لیزر موهای زائد بدن مطرح می شوند را پاسخ می دهیم .

دلیل اختلاف هزینه لیزرموهای زائد ناحیه های مختلف بدن چیست ؟

در لیزر موهای زائد برخی از عوامل برای تعیین قیمت لیزر مو دخیلل می باشند مانند : رنگ مو , رنگ پوست , حساسیت پوست , ضخامت مو , وسعت ناحیه مو و دستگاه لیزر مویی که شما انتخاب می کنید . لذا دلیلی اصلی وجود اختلاف قیمت برخی از نواحی بدن نیز به اید دلیل است برای مثال لیزر ناحیه بیکینی به مراتب هزینه بیشتری به نسبت لیزر موهای زیر بغل خواهد داشت چرا که هم وسعت زیادی دارد و هم حساسیت بالایی این ناحیه دارد .

منظور از لیزر کامل بدن چیست ؟ و هزینه آن چقدر است ؟

هزینه هر جلسه لیزر مو همان طور که در سوال بالا نیز اشاره کردیم به عوامل خاصی بستگی دارد و هزینه آن برای هر فردی هم به نسبت فرد دیگر متفاوت می باشد . امام منظور از لیزر کل بدن , انجام عمل لیزر مو بر روی تمامی قسمت های بدن می باشد . باید در لیزر کل بدن دقت شود که برخی از نواحی نیاز به تعداد جلسات بیشتری دارند تا به صورت ایده ال این کار انجام شود .

تعداد جلسات برای لیزر موهای زائد چند جلسه می باشد ؟

در رابطه با تعداد جلسات لیزر مو نیز می توان گفت که بنا به تشخیص پزشک بر اساس معاینات اولیه و کلینیک که انجام می دهد تعیین می شود. و در معمولترین حالت جلسات بین 3 تا 8 جلسه می باشد .

با هزینه ای که برای لیزر موهای زائد می کنیم . صد درصد نتیجه ماندگار خواهد شد ؟

یکی از سوالات مهم متقاضیان در رابطه با لیست قیمت لیز موهای زائد همین سوال ایت و دغدغه ای برای آنهاست تا بدانند در مقابل هزینه لیزر واقعا از بین رفتن موهای زائد بدن خود دائمی است یا الکی هزینه کرده اند. باید در این مورد نیز توضیح بدیم که در عمل لیزر موهای زائد بدن بیش از 80 درصد موهای زائد بدن کاملا از بین می روند و بقیه هم به صورت کرک تبدیل می شوند که با انجام هر سال یک جلسه لیزر مو آنها نیز به مروز زمان از بین می روند.

در برخی از افراد استثنایی نیز امکان رشد موهای جدید زیاد می باشد که برای از بین بردن آن نیز نیاز به جلسه دوباره لیزر مو می باشد.

لیزر موهای زائد عوارضی هم دارد ؟

لیزر کردن بدن به ویژه برای از بین بردن موهای زائد . بیش از 10 سال است که انجام می پذیرد و تا به الان عوارض جدی به همراه نداشته است . اما برخی از عوارض ظاهری که بعد از انجام عمل لیزر دیده می شوند عبارتند از : درد خفیف موقع لیزر کردن , سوزش , سوختگی خیلی خفیف سطحی , قرمزی و التهاب پوست و نیز تغییر رنگ پوست ناحیه درمان که در اکثر موارد روشنتر می شود ولی برخی موارد هم دیده شده که تیره می شود . تمام موارد بالا نیز کوتاه مدت بوده و با استفاده از دارو برطرف می شوند.

لیزر موهای زائد موجب ایجاد سرطان می شود ؟

به هیچ عنوان لیزر مو سرطان زا نمی باشد . انجام لیزر موهای زائد در نواحی بسیار سطحی پوست اتفاق می افتد لذا به هیچ وجه دارای عوارض جدی برای بدن نخواهد شد.

لیزر موهای زائد موجب ناباروری می شود ؟

لیزر مو های زائد یکی از بهترین روشهای از بین بردن موهای زائد بدن تا به امروز شناخته شده و هیچ نوع عارضه ای مبنی بر ناباروری و یا عارضه جدی دیگر تا به الان گزارش نشده است.

 

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد

تعرفه خدمات لیزر موهای زائد : بر اساس نوع دستگاه لیزر و نیز برخی فاکتورهایی که در زیر بدانها اشاره خواهیم کرد هزینه و قیمت لیزر موهای زائد بر اساس تعداد جلسات و این فاکتورها محاسبه خواهد شد . با این تواصیف هزینه ها برای هر فرد با فرد دیگر متغییر خواهد بود .

برخی از فاکتورهایی که در تعیین هزینه هر جلسه لیزر مو تاثیر گذار است

 • دستگاه لیزر مو ه مرد استفاده قرار خواهد گرفت
 • نژاد فرد
 • رنگ پوست
 • میزان زبری و ضخامت مو
 • رنگ مو
 • اندازه سطح پوشیده از موی زائد
 • حساسیت پوست
 • و…

در کلینیک لیزر مو همیشه قیمت به نسبت سایر کلینیک ها رقابتی بوده و به دلیل تنوع زیاد دستگاه های لیزر مو فرد متقاضی خود می تواند بر اساس راهنمایی ها و مشاوره ای که داشته و نیز اطلاعاتی که دارد اقدام به انتخاب دستگاه لیزر موی مد نظر خود کند. تا در مان با استفاده از آن انجام شود .

در زیر تعرفه خدمات لیزر درمانی در کلینیک لیزر مو با تخفیف های ویژه ارائه می شود.

همکار وردپرس

© کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  0