شرکت فریت بار مسافری و شرایط ارسال دارو به خارج از کشور

ارسال بار دارویی به خارج از کشور

همیشه مسافرانی که قصد اقامت بلند مدت و یا دائم در یک کشور خارجی را دارند به همراه خود لوازمی را می خواهند ببرند که بیش از تعرفه تعیین شده برای بار همراه مسافر است . لوازمی مانند : کیف و کفش , دارو , البسه , کتب , چینی آلات , میز و صندلی , مبلمان , دچرخه , تابلو نقاشی و … که ارزش بالایی برایشان دارند . برای ارسال این لوازم به مقصد خود نیاز به شرکت خدمات بار هوایی یا همان شرکت فریت بار دارید تا بار شما را ارسال نماید .

فریت بار

 شرکت ملل کارگو با بهره مندی از بهترین تیم متخصص در امر حمل و نقل هوایی اماده ارائه خدمات می باشد .شرکت فریت بار ملل کارگو با بیش از ۱۰ سال تجربه فعالیت در زمینه فریت بار مسافری و تجاری یکی از معتبرترین و سرآمدترین شرکت ها در این زمینه می باشد . فعالیت شرکت فریت بار ملل به تمام نقاط دنیا می باشد . جهت کسب اطلاع از روند ارسا بار مسافری و هزینه های فریت بار به کشورهایی مانند : کانادا , استرالیا , امریکا , اروپا و … می توانید با مشاورین ما در شرکت ملل کارگو تماس بگیرد :

آدرس : تهران , میرداماد , نبش بزرگراه مدرس , پلاک ۲۷۹ , طبقه دوم , واحد ۴
تلفن : ۲۶۷۰۵۷۶۲-۰۲۱
موبایل : ۰۹۱۲۹۷۴۱۸۰۱
فکس : ۲۶۷۰۵۷۶۲-۰۲۱
ایمیل : info[at]melalcargo.com

فریت بار مسافری و دارو به کشور کانادا

کانادا بدون شک یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا است . از طرفی ایرانیان زیادی مقیم شهرهای کانادا ( مونترال , ادمونتون , کلگری , تورنتو , ونکوور و …) می باشند و همه ساله نیز تعداد افرادی که برای اقامت به این کشور از ایران سفر می کنند . و همیشه نیز اضافه باری به همراه خود دارند . برای ارسال اضافه برا مسافری شرکت هایی در فرودگاه های بین المللی فعالیت می کنند که باید از آنها کمک خواسته شود . شرکت ملل کارگو در طی چندین سال فعالیت بیشترین بار مسافری را به کشور کانادا ارسال کرده است و برای این کار روند مشخص دارد و با هزینه های پایین این کار را برای مسافرین انجام می دهد . می توانید برای اطلاعات بیشتر ر خصوص ارسال بار به کانادا با کارشناسان ما در ملل کارگو تماس بگیرید .

فریت بار مسافری

ارسال دارو به کانادا

یکی از مهمترین سوالاتی که اکثر افراد مسافر از ما می پرسند این است که به همراه بار خود می توانند دارو نیز قرار دهند یا نه ؟ بدون برای ارسال هر نوع دارویی نیاز به داشتن جواز و تاییده سامان غذا و دارو می باشد . هر چند در این بین نیز نوع دارو خیلی فرق می کند و هر نوع دارویی نیز قابل ارسال نیست . از این رو افرادی که می خواهند دارو با خود به کشور مقصد ارسال کنند حتما نسخه پزشک و دارو را به همراه بار داشته باشند .

نکته مه
توجه داشته باشید که بهتر است اگر دارویی می خواهید با خود به کشور دیگری ببرید بهتر است با بار همراه مسافر با خود ببرید .

فریت بار به استرالیا توسط ملل کارگو

استرالیا کشور پیشرفته و زیبایی است . که ایرانیان زیادی مقیم شهر های بزرگ و معروف این کشور می باشند مانند : پرت , بریزبن , آدلاید , ملبورن , کانبرا و … از طرفی همیشه خانواده این افراد در مواقع مختلف دوست دارند که یک سری لوازم برای آنها از ایران ارسال کنند. برای ارسال بار به استرالیا باید از شرکت فریت بار مسافری و یا خدمات بار هوایی فرودگاه ها بهرمند شوند . ملل کارگو شرکتی معتبر در این زمینه است که می تواند کمک بزرگی در جهت ارسال بار هوایی به استرالیا و سایر کشور های دنیا برای شما باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ما تماس بگیرید :

آدرس : تهران , میرداماد , نبش بزرگراه مدرس , پلاک ۲۷۹ , طبقه دوم , واحد ۴
تلفن : ۲۶۷۰۵۷۶۲-۰۲۱
موبایل : ۰۹۱۲۹۷۴۱۸۰۱
فکس : ۲۶۷۰۵۷۶۲-۰۲۱
ایمیل : info[at]melalcargo.com

فریت بار به استرالیا